Dini konulardan çok iyi anlayanlar buraya bir bakabilir mi? Soruyu dikkatli okuyunuz!?

Sorumu kaldırmasınlar diye bu kategoride sordum çünkü biraz cinsel içerik var. Bilindiği gibi genç bir erkek uzun süre ejakülasyona uğramazsa büyük tuvaletini yaparken prostat kesesini etkiler sonrada istemsiz bir şekilde vücuttan orgazm olmadan sperm çıkar. Şimdi gelelim asıl meseleye. Ben bunu yaşadım ve tam 10 gün boyunca duş almam yasak çünkü kasık bölgesinden ameliyat oldum bugün 2. Günüm duş alamıyorum yarında vefat eden babannemin mevlüt ü var ve bende insan içinde olacağım, bu durumda çokmu günah işlemiş oluyorum? Ameliyat yapılan kasık bölgesinin yakınını bile silemiyorum çünkü çok hassas ve canım yanıyor.

Güncellemeler:
12 estetik dikiş atıldı.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım önemli olan olan spermin şehvetli (orgazm olarak) çıkması eğer o şekilde çıkarsa boy abdesti almalısın onun dışındakilerde yani orgazm olmadan (şehvetsiz) olarak sperm gelirse sadece iç çamaşırını ve organını yıkarsan yeterli boy abdesti almana gerek yok. kal sağlıcakla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gunah degil cunku saglık durumun var senin eger keyfi yapmazsan baya gunah olur ama mecbursun buna

0|0
    0|0
    • Duş almam yasak enfeksiyon riski var :( inşallah günah olmaz.

Erkekler Ne Diyor 3

• Keyfi olarak cünüp kalmıyorsun. Ayet okumazsın olur biter.

0|0
    0|0
  • Hiç bir sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • Eminmisiniz? Günah işlemiş olmam dimi?

• Ben müslüman değilim ama mantığını kullansana biraz. Zorunluluktan seninki. Mevlüte gitmesen olmaz gidersen banyo yapman gerekir ama banyoyu da kesinlikle yapmamalısın. Bu durumda günah olması imkansız

• Sorumlu değilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...