HPV virüsü nasıl olur?

Çok korkuyorum vajina kenarlarımda iç bacağımda ve özellikle sağ tarafta et beni cikmis küçük küçük sivilce seklinde. internetten çok arastirdim sanırım siğil ve HPV virüsü fln. ve hep çok kötü yorumlar yapılmış tekrarı oluyomus kansere çevirebiliyomuş falan çok korktum gerçekten bilen birileri varsa cevap verebilir mi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• çok korkulacak bir şey yok yeterki dikkatli ol rahim içine atlarsa rahim içi kanser yapar. Rahim kansrei için HPV aşısı var zaten yaptırsaydın iyi olurdu. Kendiliğinden geçme ihtimali yüksek. Jinekolog ya da üroloji doktoruna aldırırsın geçmezse. Zinco (çinko), İmmuneks ilaçlarını kullan 3 ay ve vektörle başlayan bir kremi var onun adı aklıma gelmedi ondan sür bu bilgiyi herkes vermez.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dünde sordun hpv dedim ortada görsel bişi yokken daha ne yorumu yapabilir insanlar? tedavi edilebiliyor. defne samyeli ile meşhur olmuştu orda duymuştum

0|1
    0|0
  • Doktora git şakası olmayan bir hastalık

0|0
    0|0
  • doktora gitmelisin...

0|0
    0|0
  • siğillere gece yatmadan önce bir pamuğa elma sirkesi damlatıp üzerlerine yapıştır zamanla kararıp düşecekler. Gün içinde de wcde elma sirkesi bulundur işini gördükten sonra su yerine sirkeyle yıka

0|0
    0|0
  • seks e ara ver ve doktora git

0|0
    0|0
  • cinsel yoldan bulaşan bir hastalık.

aldara diye bir krem var..
    pahalı biraz. (130 TL)
    kullanıyorsun, geçiyor zamanla..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1