Oğlunuzun gay olmasıyla kızınızın lezbiyen olması arasında fark var mı?

İkiside istenilen bir durum değildir belki ama oğlunuzun gay olmasıyla, kızınızın lezbiyen olması arasında fark varmıdır? ikisinde de tepkiniz aynı mı olur ?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Hiç birşey yapmadan uygun görmek dünyanın carpık ilişkilere girmesi demek uygun görüldükce bu tip ilişkiler cezbedici gelicek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ikisi arasin da bir fark olmaz, cünki ikisini de birdaha görmemek dilegi ile hayatimdan cikartirdim. Bölye birşeyi kabullenmek icin örf adet gurur şeref, ne varsa artik. Bunlarin hic biri olmamasi lazim.

0|0
    0|1
  • ikisine de tepkım aynı olurdu ama bozım toplumumuzda bence gaylık daha kotu yargılanıyor bır erkegın gay oldugunu hemen anlayıp yargılıyoruz ama lezbıyenı fark edemıyoruz garip bır durum aslında:))

0|0
    0|0
  • Hiçbir fark yok.İkisi de normal değil.Tepkim aynı olurdu.Bir psikiyatriste götürüp tedavi olması için uğraşırdım.

0|0
    0|0
  • psikolojimi bozdun:(

0|0
    0|0
  • ne diyebilirimki çocugum yok ama olsaydı galiba pskojim gerçkten bozulurdu düşünmek bile istemiyorum...

0|0
    0|0
  • düşünmek bile istemiyorum

0|0
    0|0
  • yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
  • kızımın gay olmasını ahahahahahahaha :D

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım gay. okadar zor bir durumki anlatamam allah kimseye vermesin.

0|0
    0|0
  • Her ikisi de olabilir. Saygı duyardım.

0|0
    0|0
  • ikisininde öyle bişey olmasını istemezdim :(

0|0
    0|0
  • yapçak bir şey yok ikisi arasında nasıl fark olsun ki

0|0
    0|0
  • tedavi etmek için uğraşırdım baktım olmuyor kendi haline bırakırdım yapacak birşey yok yani..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tercih ise , lezbiyen bi kızım olmasını yeğlerdim.Gay bi oğlum olsa , uykusunda boğardım muhtemelen :D

0|0
    0|0
  • gay oğlum olacağına lezbiyen kızım olsun, belki beraber zamparalık yaparız :PP

0|0
    0|0
  • Yoktur ve tepkim aynı olur

0|0
    0|0
  • erkekse eğer fikrini çok rahat değiştirebilirdim.ama kızda ya yapacak birşey yok malesef

0|0
    0|0
    • Sana öyle geliyor ama öyle değil.Bizim kafamızda olsa herkes zaten eşcinsellik diye bir şey olmazdı.

• kızımın lezbiyen olması çünki 14 yaşında bir oğlum var ve annesi oldu kızın olmuycak yani

0|0
    0|0
  • Aktif mi pafis mi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...