Kaç adet cinsel yolla bulaşan hastalık biliyorsunuz?

Hayatınızın %90'ı cinsellik gerisi uyku. Kaç adet cinsel yolla bulaşan hastalık biliyorsunuz? Kaç tanesinin çok tehlikeli, kaç tanesinin tehlikeli, kaç tanesinin rahatsız edici, kaç tanesinin bulaşıcı olduğunu yani kısacası detaylı bir şekilde kaç cinsel yolla bulaşan hastalığı biliyorsunuz. İkinci isimleri varsa yanlarına parantez içinde yazarsanız sevinirim..

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Biliyorum... dersini aldım ve AA ile geçtim.
    Adını ikinci adını değil sadece, safhalarını tanı yöntemlerini tedavilerini hepsini biliyorum...

0|1
    0|0
    • Gönder gelsin bakalım. Dersini aldığın yerde herkesi geçiriyorlardır belki de..

• Herkesi geçirmediklerini kalan 25 kişiye bakarak söyleyebiliriz... tek tek her şeyi yazmakla uğraşamam.
      Ama şöyle basitçe bir şey önerebilirim çoğu yerde "karma paket" adı altında Hıv'den frengiye herpesden human papillomaya kadar test yapılıyor. Hastalık olup olmadığını merak eden ya da şüphelenenler için ideal tabi her şeyden önce doktora gidilmeli. Çoğunlukla cilt hastalıkları ile karıştırır insanlar ve bazılarının geçtiğini görünce gitmez. Özellikle birden fazla kişiyle korunmasız ilişkisi olanların bence mutlaka test yaptırması ve sonraki ilişkilerinde korunması gerekir.
      Daha çok şey yazarım da yazı karakteri yetmez..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...