Erkeklerde mastürbasyon yaparken yorulma olayı nasıl oluyo? Peki s*x esnasındaki olayla kıyaslanabilir mi? Kızlar sizde kendi

Erkeklerde mast yaparken yorulma olayi nasil oluyo? Peki s*x esnasindaki olayla kiyaslanabilir mi? Kizlar sizde parnerinizle yasadiklarinizi anlatirmisiniz yani hemen bosalma olayi ve sonrasi veya mast yaparken nasil yoruluyorsunuz.

Hacilar ben yaparken ilkinde zorlanmiyorum. bir dakkaya kalmadan ikinciyi yapabiliyorum ama bes on dk arasi suruyo. Bu normal mi mast yaparken. Ilkinde bir kac dk gecmeden bosaliyorum. Tabi oncesinde tahrik olmussam veya film neyn izlemissem.
1-Acaba erken mi bosaliyorum?
2-Birde iliski esnasinda mast kadar yorulmadigini ve kolayca tatmin olunabildigini okumustum ne kadar gercek?
3-son sorum ilkini yaptiktan sonra cok yorulma hissetmiyorum. Ikinciainde biraz yorulma oluyo ama pat diye yere dusmuyorun. Iliski esnasinda daha mi fazla yorulurum?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek ilişkide yorulduğunu anlamazsın millet akşamdan sabaha yapıyor anca yoruluyor tabi gücü yerindeyse. Hatta sen ergenliğin altın çağındasın gün boyu arada ufak dinlenerek yapsan yorulma nedir bilmezsin uykuda aklına gelmez tabi kadın çok itici olmayacak.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• boşalma süreni ayarlabiliyo musun dene gör böylece erken boşalma sıkıntın varsa aş
    ilişki sırasında hormonların etkisi ile daha kolay tatmin olursun
    ilişki sırasında ciddi enerji gerekir dizlerimin titrediğini bilirim ilk atımı 55 dk civarı yaparım tempo yüksek ciddi enerji lazım

0|0
    0|0
  • 1- Evet, erken boşalıyor olabilirsin.
    2- Doğrudur, ilişki esnasında daha çabuk tatmin olunuyor.
    3- İlişkiye girmeden önce enerjini arttıracak besinler tüket.

0|0
    0|0
Yükleniyor...