Mastürbasyon bağımlılığından kurtulmak?

9 yaşlarındaydım. Bir oyunla basladi cinselligi ogrenmem. Digerlerine gore cok erken bu, biliyorum. Kucukken de hep bir seylere surtunur, zevk alirdim. Birkac sene once, bunun masturbasyon diye bir sey oldugunu ogrendim. Aksine, ben cok daha masum seyler dusunuyordum. Sonra durduramadim kendimi, olmadi, aliskanlik oldu uc dort gunde bir uc dort kere bazen her gun iki uc kere yapiyorum. Kizlar yapmamali biliyorum. Ama kizlik zarim da tehlikede olmayinca, duramiyorum. Nasil birakacagim? Lutfen arkadaslar. Dalga gecmeyin veya kotu sozler sarfetmeyin. Uzuluyorum artik.

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlar neden yapmamali. saglik yuzunden mi yoksa zardan dolayi mi

0|0
    0|0
    • Bizim ihtiyacimiz yok ki siz gibi. O yuzden yapilmamasi gereken bir sey bizim icin.

• Niye ki. Biyerde okumustum kizin teki dalga gecmis erkeklerle. Kizlarin hergun yapip erkeklerin ayda sadece bir gun yaptiklari sey nedir. diye. bu mast degil mi yani ^^

Erkekler Ne Diyor 14

• doktora git jinekoloji ve psikiyatriye belki bir enfeksiyon vardır kaşıyorsun o sırada da zevk aldığın için öyle geliyor ola bilir

0|0
    0|0
  • erken başlayanlar çok yapar normaldir bravo 9 yaş bir bayan için çok erken ben 3 yaşında başlamıştım. Ya boşver yapmaya devam et belli zaman sonra sıkılmaya başlarsın merak etme. Kızlarda insan kızlar neden yapmamalı ki.

0|0
    0|0
  • Bir zarari yok sadece biraz daha az ve öz yapmalisin. Anladigim kadariyla sen doyuma ulasamiyorsun sıkıntın bu yüzden. Yami tek seferde senin doymani sağlayacak sekilde yapmalisin

0|0
    0|0
  • iş bul çalış..

0|0
    0|0
  • Klitoral mastürbasyon yap, g noktanı arama eğer zarın varsa. Yapman normal, bunu kirli bir şey gibi görme. Oldukça doğal

0|0
    0|0
  • oha başımıza daş yağacak.

1|0
    0|0
  • sıklığı azalt, aklına geldikçe ertele. sabahsa öğleye at öğleyin de bişeyle meşgul ol. onu akşama at akşam da geç oldu diyerek ertele. gerçekten dayanamadığın yerde tamam ama kontrolünü bırakma

0|0
    0|0
  • Vazgeçmek diye bir şey yok yani tamamen iradeyle alakalı.

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul

0|0
    0|0
  • kızlar neden yapmamalı?

0|0
    0|0
  • şehri deyiştirmen lazım :)

0|0
    0|0
  • Boş vakitlerini sifirlamalisin ;)

0|0
    0|0
  • canım zor bir durum ama başka şeylerle ilgilenirsen olur yani bir işte flan çalışırsan mecburen yapmassın ama istek gitmez farklı yöntemleri var kurtulmanın ama çok işe yaramıyor tabi

0|0
    0|0
  • Yaş Kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...