Kızların artık erkeklerin bakir olup olmadığı anlaşılıyor!

Erkekler evleneceği yada sevgilisi olan kızın bakire olup olmaması konusunda tercihte bulunuyor.Siz bayanlara desek ki erkeklerin de bakir olup olmadığı artık anlaşılıyor desek sizin tercihiniz yada düşünceniz ne olurdu bakir olanı mı bakir olmayanı mı ?

Güncellemeler:
Bence her iki tarafta birbirine dürüst olduğu sürece kimse kimsenin yüzüne bişeyi vurmak zorunda da kalmaz.

0|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

• kadın bısekılde ogrenıyorda partnerınden ama partnerın görmemıs bısey olması can sıkar yaneeee... ıllakı bı taraf ögretmen rolünü oynıcakkkk

0|1
    1|0
    • İzninle seni en iyi cevap olarak seçmek istiyorum.

• nesini öğrencen ki , sex yapmak doğaçlama yapılan bişey değil mi , bunun bir standardı mı var ? Çok ilginçsiniz vallaha ya :D

• cok mersı:)

dıger arkadas cevabım ıse: nesını ogrenceksını mı var bısey bılmeyen bı erkegı hangı kadın tercıh eder? mutlak yasanmıslık olmalı kiiiiiii vardaaaaaa zatennnn

Kızlar Ne Diyor 18

• insan olsun önce de bakir olsa da olur olmasa olur.

0|3
    0|0
  • Ben yaşlarda ve bakirse bi tarafımla gülerim , kesin arıza vardır diye düşünürüm ...

0|1
    2|3
  • Fark etmez..

0|0
    1|0
  • gerçek aşk bakirlikte bakirelikte değildir kalptedir aramam açıkçası

0|2
    1|0
  • açıkcası ben 25 yaşındayken 35 yaşında biriyle evlenirsem ondan böyle bir şey bekleme hakkım olmaz, beklemem de zaten.

0|1
    0|0
    • Mantıklı cevap.Ama erkek sendeki bakireliğe önem verirse ?

• öyle biriyle zaten ben evlenmem bakire olsam bile, en son düşüneceği şey ''bakire mi acaba'' olmalı.

• Beni sevsin yeter

0|2
    0|0
  • adam gibi adam olsunda sorun değil...

0|2
    0|0
  • ne olrsa olsun gene gelsn

0|2
    0|0
  • hayır onu demek ıstemedım sadece erkekler keske namuslu kızları anlayabılselerdı dedım bır de bunu anlayabıldıklerını ıddaa etmeseler keske dedım

0|0
    0|0
  • boyle seylere takılmamak lazım ne bakıre kızlar var onla bunla dusup kalkan bakıre ılla namuslu demek degıl aynı sey erkekler ıcıne gecerlı namuslu olsun yeter

0|0
    0|0
    • Kızlar da artı erkekler gibi evlenmeden önce seks yapsın ama evlendikten sonra kocasıyla sadece bunu yaşasın demeye geliyor yazdıkların.

• anlaşılmasına gerek yok ki zaten biliyoruz çoğunu kızlarınki anlaşılıyor mu ki?

0|1
    0|0
    • Kusura bakmazsan anlaşılıyor eğer diktirmemişse !

• Ahhhhhhh ahhhhhhh ipi neresinden tutarsan tut her iki tarafta hem haklı hem haksız gerekçelere sahip.Mesela ben kendi adıma söyliyim düşün karın olacak kişi geçmişinde bi çok kişiyle bunu yaşamış gün geliyor o kişilerle aynı ortamda karşılaşıyorsun ve seni tanımıyor bu durumu sana anlatıyor anlatabildim mi ?

• erkek birlikte olsa biz erkeğin birlikte olduğu kızla aynı ortamda olsak? işte sorun erkek kullanıyor kadın kullanılan oluyor durumu işte açıkçası eski sevgilim önce bakirim diye kandırmıştı kaç yıl sonra doğruyu itiraf edince onu başka kızlarla yatakta o halde düşününce bir an soğudum üzüldüm kötü oldum ama sonra alıştım aklıma gelmiyordu ama erkekler neden alışamaz hep akıllarına gelir belki biz erkeklerin zaten yaptığını bildiğimiz için yargılamıyoruz?

• huyu karaketerı ıyı olsunda sorun degıl

0|1
    0|0
    • Bu cevapları alacağımı hiç beklemiyordum :S

• tabı karsındakının hıc el degmemıs bırıs olmasını ıstersınde ama bır de su var kadın bırsey bılmıyo erkegın bılmesı ogrenmesı lazım.ıkıncı planda kalıyor bu dedıgın de

• gercek ask sorgulamaz. karsilikli.

0|0
    0|0
  • Bir yaştan sonrada bakirlik olmaz bence ama olursada bir şey demem. Hayvan olmasın yeter bana :)

0|0
    1|0
    • Açık konuşacağım dürüstçe söyliyim erkekler bakire olmayan kızla evlenmez siz bakir olmayan erkekle evlenirmisiniz ?

• Hiç ilgilendirmez, özel hayatımı burada bir kaç takıntılı insana açacak değilim.

• Tamam sakin ol kızma :()

• Önemi yok ama bakir olmayanı 1-0 öndedir.

1|0
    0|0
  • dert etceğim en son şey .

0|0
    0|0
  • bakir

1|1
    0|0
  • Ben temizsem o da temiz olmalı :)

2|3
    1|0
    • kendine iyi bak o zaman toz bile kondurma :)

• tek zıt fikir senden cıktı oda gizli cıktı :)-

• ama ne yapayım hani kızlar erkekler eşitti kız bakire olmayınca kaşarsın erkek bakir olmayınca erkek sonuçta farketmez oh ne �l� :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Fark etmez diyenlerin hepsi bakireliğini kaybetmiş olanlar.Onlarda ilk olmak isterler ama işte demeye yüzleri varmıyor :D Atın yalanı s.eyim inananı :D

1|0
    0|0
  • başlık secımın harıka anlamak ıcın 7 defa okudum snra analamdan tıkladım olaya dahıl oldum, senın edebıyat yada turkce dersı hocan kımdı? yada varmıydı?

0|0
    0|0
    • En başta yazım hatası yaptığımı kabul ediyorum ''kızların'' kelimesi yerine ''kızlar'' yazsaydım soru düzelmiş olacaktı.İstemeden de olsa hata oluyor bazen abartma bence.

• sen hatanı bılıp kabul ettıkten snrada bana ÖZÜR DİLEMEK düşer kardeşş

• bana söylemesi yeterli. anında söylerim. yalanım yoktur..

0|0
    0|0
  • Bir çin atasözü vardır.

Birşey 1 defa olduysa 2.kez olabilir.Ama birşey 2 defa olduysa 3.kez kesin olur.

O nedenle akla gelen şudur ki,bir kız ben hata yaptım vs diyorsa onu hata olarak filan kabul edemem.1 kez yapan kız ,aynı kişiyle ya da farklı kişiyle 2.kez de yapmıştır.Ve bunu isteyerek yapmıştır.Öyle bir hata yapmışsa da hatayı yaptığı kişi ile evlenecek.Bu işin lamı cimi yok.Ayrıca ben kabul ederim vs diyen er kişiler,bir gün evli iken sağdan soldan karısı hakkında laf duydumu namus davasına düşmesin.Herkezin yaptığı gibi gidip karısını aldatsın ya da hergün oturup içip içine atsın.Bakire olupta bazı haltları yiyen kızlarda var.Yalan yok.Ama ne olursa olsun dişi-erkek iki kişi arasında ki en uç nokta cinsel ilişkidir.Bu yaşanmışsa,geriye daha da yaşanacak birşey kalmamıştır.

Ayrıca söz konusu olan şey bakirelikte değildir.Evlenir kadın,3 sene 5 sene evli kalır sonra yapamaz boşanır.Ama namsuyla evlenip boşanmıştır.O kadın benim gözümde evlenmeden türlü nane yemiş sonra da erkeklerden cinsel yaşantısına saygı bekleyen kadından daha ahlaklıdır.

2012 yılındayız.Her 10 kızdan 9'nun flörtü olmuştur.Ama her kız aynı hatayı yapmaz.Arada ki çizgiyi korur.Sevgilisi olabilir fakat bir yakınlaşma içerisinde girmemiştir.

Gelin ata binmiş ya nasip demiş.

Bu kadar çok meraklıysa cinsel ilişkiye evlensin kurtulsun.Kariyerdi bilmem neydi,özgürlüğüm elden gidecek ayaklarında evlilik dışı cinsel ilişki yaşayıp sonra saygı beklemesin kimseden.

Erkeğe gelince.Zaten erkek o yolun yolcusu bir kızla yaşamıştır o beraberliği.Seven adam zaten karşı tarafa saygı duyar ve iradesine sahip çıkar.Kız kendini hazır hissetmediği takdirde cinsel bir durum için baskı kurmaz.Kuruyorsa sevmiyordur.Açık ve net.

Zaten bir erkekle cinsellik yaşayacak kadar ilerlemişsen evleniver bir zahmet.

Kaç kere diyeceğim bilmiyorum Kadın-erkek eşit değildir.Yasalar ile bunu eşitlemeye kalksan da örf,adet,gelenek ve DİN de dahil kadın-erkek eşit değildir.

Ayrıca biz gavatmıyız diyen kardeşim hay ağzına sağlık.Gavatmıyız lan biz başkasının malı olmuş hatunu karımız yapıp anne olmasını bekleyelim.Mal dedim farkındayım,çünkü evlenmek için zengin koca arayan kadın,züccaciye de ki sürahiden farksız benim için.

Ne demiş ünlü şair;

Erkekden sana rahat bir gelecek sunmasını istiyorsan,sende ona temiz bir geçmiş sunacaksın...

0|0
    1|1
Yükleniyor...