Arkadaşlar sevgilimle ilk ilişkiye giricez bir bakın?

Exra korumami rotarmi hangisi daha guvenli hemm prezarvatifin deli olip olmadigini su ile denesek o tekrar kullnilirmi ilaci faln gidermi

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• durelexsi tavsiye ederim his olarak 10 numara çok marka kullandım durelexs tadı vermedi 5. yılımı kutluyorum yırtık kopuk delik çıkmadı suile denemeye gerekyok partnerine soyle taktıktan sonra havasını alırsa kazaya ugrama şansınız yüzde sıfır takıldın anlamadın taraf yok galiba hadi hayırlı işler :)

0|0
    0|0
    • Havasini alma derken nasil olck o tkmdn once alnmyckmii oda bilmiyoki salk

• Yookk alakasi onnla da o ole dusunuyo kavgalar edyrz trtsyoruz falan 4 sene oldu dyo bsyler olsn dyoo

• Sende ver gitsin taktır prezer vatifi senin canın istemiyormu nasıl olsa evleneceksin tadını çıkar :D

Erkekler Ne Diyor 20

• Ve sen 2 gün sonra keşke dinleseydimde ksdeki arkadaşları ilişkiye girmeseydim diyeceksin ve iş işten geçicek 5dk. zevk ugruna degmez.

0|0
    0|0
  • ya başka işiniz yok mu ya evlilik yok bişey yok sonrada pişman olup kafanızı vuracak taş arıyonuz ya allah akıl versin size

0|1
    0|0
  • Prezervatif delik olmaz korkma,
    Suyla öyle bir deney yaparsan ilacı gider sorun yaşarsınız.
    Durex Karşılıklı Zevk kullanın.

0|0
    0|0
  • allahtan korkar mısın?

2|0
    0|0
  • yapmazsan iyi olur ilerde pişman olabilirsin. Ama yapacaksan kaliteli kondom kullan yeterli denemene gerek yok zaten denersen iyi olmaz içinde kayganlaştırıcı var özelliği gider.

0|0
    0|0
  • ha hiç mi bilmiyosunuz mk. renatt en ince ayrıntısına kadar anlatmış işte. adama sorduğun sorulara bak. marka konusunda uzlaşmıyoruz onunla ama adam ne yapman gerektiğini anlatmış işte. hala neler soruyorsun yapmayın gözünüzü seveyim.

0|0
    0|0
  • Bir prezervatif iki kere kullanılmaz sonra sürpriz bir çocuk gelebilir.. rötar hiç bir halta yaramıyor hiç geciktirmiyor denedim..

0|0
    0|0
  • hee girin girin sonrada buraya gelin sevgilimle ilişkiye girdim pişmanım ne yapacam diyin

3|0
    0|0
    • hay ağzına sağlık :)

• ağzıma sağlık tabi böyle yapıyorlar yapıyorlar sonra gelip bekaret neden önemliki bakire olmayan biriyle nedne evlenmezler yok erkekler şöyle böyle bunların sorularıyla doluyor site

• Okey alırsan sağlam çıkar merak etme su ile deneresn özelliğini kaybeder. Eğer çocuk olursada Okey e tazminat davası açarsınız fabrikayı kendi üstünüze yaparsınız iyi değilmi :D

0|0
    0|0
    • Peki hangisi daha guvenilor extra korumami rotrmi ne ozllgigi var bunun guvenlr bisey lazm bize

• Hiç birini denemedim :D

• Olurmu yaaa su ile denenirmi onun içinde kayganlastirici var,
    O giderse ilişki sırasında vajinanın çok açıktır. Sorun yaşarsınız. Sakin yikamayin.

0|0
    0|0
    • Peki hangisi daha guvenilor extra korumami rotrmi ne ozllgigi var bunun guvenlr bisey lazm bize

• En iyisi OKEY marka olanı.
      Her turlu güvenli tavsiye ederim. Ben herzaman olmasada kullanıyorum gayet te memnunum iyi yani.
      Hem çok ince bajinayi rahatlıkla hissediyorum hem de çok esnek, ne kadar hızlıda yapsak yırtılma korkusu yok yani.
      Anlatabildimmi?

• dogum kontrol hapı

0|0
    0|0
  • sen dalgamı geçiyorsun neyi su ile deniyosun ya çok komik soru bunlar

0|0
    0|0
  • Sen onu degil kendini dusun koruma sorun olmaz ama sen hazirmisin

0|0
    0|0
  • offf ne sacma sorular ya

0|0
    0|0
  • ben kendımı satıyoyorum onerı verın sorusuna cevabım la bir git işine kasar

0|0
    0|0
  • girmeyin

0|0
    0|0
  • en iyi korunma yöntemi hiç yapmamak abisi

0|0
    0|0
  • su ile denersen çıkar o penisten

0|0
    0|0
  • oh oh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sakin yapma cok sevsen bile asla cok pisman olcaksin.

0|0
    0|0
    • Neden

• buyuk gunah bu gunahin altinda gun gectikce ezilirsin pismanliktan kivranirsin ailene karsida kotu hissedersin kendini sakin yapma seni birakirsa napavaksin ortada kalirsin kimseye guvenme kendinden baska kendine sahip cik. evleeden sana sahip olup iliskiye girmek isteyenin sana saygisi yoktur. nefsine hakim ol. umarim bu hatayi yapmazsin. senin icin dua edicem allaha dogruyu sana gostermesi icin.

• Offf tatlim haklısın yaaa

• bence hap kullanmalısın

0|0
    0|0
    • Ne hapii yavrum

• Oylede tebbir olsun diye ypmamz grkn ne varsa o lazm yanii

• nişanlın mı? bir kere ise kondom iş görür , hap uzun sürelilerde çok koruyucu

Yükleniyor...