Mastürbasyon zararları neler?

Mastürbasyonun kadına/erkeğe ne gibi zararları vardır?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kadını bilmiyorumda erkeğe çok yapmak zarar.. enerji güç kuvvet ne varsa emiyor sanki.. ilk ergenliğe girdikten sonra lise 3 e kadar çok yapıyordum zarar olduğunu bilbiyordum.. çok güçsüzdüm kup kuru eli yüzü sararmış kampurdum bide hatta ailem fizik tedaviye göndermeyi düşünüyordu ayakta duracak gücüm yoktu otururken bile kemiğim yangı şeklinde ağrıyordu ölü gibiydim.. sonra bir abi az yap dedi duruşundan falan anladım ben dedi.. onun tavsiyesinden sonra azalttım şimdi güçlü kuvveetliyim yüzüme güzellik getiren kilo aldım rengim bile değişti ve dik yürüyorum 3-4 yıldan beri aslan gibiyim şimdi :)

1|0
    0|0
    • Ya ben de derslere odaklanamıyodum sürekli dikkatim dağılıyodu demek ki.. neyse teşekkürler ;)

• Söylediğin iyi oldu ben çok yaparken git gide aynı senin gibi oldum evde ders çalışırken de öyle noktaya gelmişti ki durum bir cümleyi 10-12 sefer okusam bile ezberleyemiyordum 3 yıldan beri ezber gücüm ciddi derecede arttı sanki kaybettiğim kendimi yeniden buluyorum.. ortaokuldan beri vasat öğrenciyken 3 yıldan beri açıköğretim üniversitesinde yüksek onur belgesiyle geçiyorum sınıfı :D bu dönemde de hepsi aa idi :)

Erkekler Ne Diyor 11

• mast yaptıktan sonra ezan okunmadan önce gusül alamazsan azıcık haşlayıp kızartırlar

1|0
    0|0
  • eğer yaratıcı bir partnerin yoksa normal seksten çabuk sıkılabilirsin

0|0
    0|0
  • Fiziksel bir zararı var mı bilmiyorum ama manevi zararı olur sadece, yani mastürbasyon yüzünden cinsel birliktelikten zevk almayan bir arkadaşım oldu, dertliydi baya :)

0|0
    0|0
  • Kadın içinde erkek içinde birçok zararı bulunmakta.

0|0
    0|0
  • Kadında pek yol erkekte var

0|0
    0|0
  • fazla yapınca bir halsizlik bir yorgunluk :(

0|0
    0|0
  • ne sıklıkla yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • çok fazla yaparsa erkek yara oluyor penis sonra geçiyor ama fazla yapmanın zararı evlenince belli olur ileride belkide zararı hiç yoktur kadında ise hiçbir zararı yok sanırım

0|0
    0|0
  • İnsanı hayattan soyutlar, işlerini halledemezsin, yorgun olursun hep, suçluluk psikolojisine girersin, cinsellik bağımlısı olma ihtimalin oluşur, günaha girersin vs. ama bunlar ihtimal sadece.

0|0
    0|0
  • kadın erkekle tatmin olamaz bir saatten sonra... erkekte kendi kendini tatmin ettiği için erken boşalma sorunu yaşar buda hiç iyi bir şey değil :(

0|0
    0|0
  • Motoru yoruyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...