Testislerimi gösterdim kendimi tuhaf hissediyorum?

Futbol oynarken testislerime top değdi sancı girdi, arkadaşımaa göstermek zorunda kaldım (biyoloji okumuş ve bir sürede ürolog yanında çalışmış) ama şimdi kendimi tuhaf hissediyorum.
Acaba sonra arkadaşım yanlış düşünmez mi? Arkadaşlığımızı kötü etkilemez mi? Eşcinsel de değilim yani

Güncellemeler:
Arkadaşım erkekti.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• iyi yapmışsın sağlıkta utanma olmaz çok tehlikeli hemen gösterin acile gidin bişey yapın hastaneye gidin sakın utanayım demeyin böyle rahatsızlıklarda zaman çok mühim kritik, önemsemediğin bir şişlik bir ağrı testisleirinin kaybetmene neden olabilir ben mesela ihmal ve geç kalmaktan dolayı bide ygs sınav zamanındaydı bir testisim alınmıştı:((şuan tek testisim var keşke daha erken davranmış olup kazayı geçirdikten hemen sonra gösterseydim keşke birine iş işten geçtikten sonra bir faydası olmuyor pişmanlığın önce sağlık...

0|1
    0|0
    • Geçmiş olsun, doğru diyorsun, ama üzülme bir testisle de hiç bir sorunun olmaz umarım ama tabii alınması da çok zor hastane falan.
      Futbol ortamıydı işte o durumda şaka yapanlar, cep telfonuyla fotoğraf çekenler utandırmıştı beni, testislerime bakan arkadaşım da aynen senin gibi söyledi yoksa ben razı olmuyordum, akşam da dpktora gideceğim
      Sağol

• Sağol kardeş çok iyi kalpli birisin,
      Arkadaşım deneyimlidir, şimdi bir kez daha baktı bir şey olmamış dedi ama az sonra da doktora gideceğiz,
      Ama sen de üzülme artık biri testisle de normal hayata devam edebilirsin

• eyvallah kardeş.. kendi durumumu umursamamaya çalışıyorum, sadece insanlara yardımcı olmakta olumsuz bir hadisenin kim olursa olsun önüne geçmek beni mutlu ediyor...

Kızlar Ne Diyor 1

• o seni aramadan arama bir müddet :)

0|0
    0|0
    • Anlamadım
      Sık sık görüşüyoruz zaten

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkekse sorun yok kıskanmaz aynısı ondada var kadınsa bilemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...