Sertleşme ile ilgili başına gelen ya da benzer olaylar yaşayan baksın?

Hwmen konuya gireyim mastürbasyon yaparken tam sertleşme olmuyor tam sertleşmeye %100 dersek ben %75-80 sertleşme yaşıyorum ama nezaman boşalmaya yaklaşıyorum penis %100 oluyor halk arasında taş gibi oluypr yani ama boşalmaya yakın. Olduğu için boşalıyorum bir işe yaramıyor sabah ereksiyonuna gelince eskiye göre baya bir azaldı 2-3 günde bir oluyor %60 sertlemşme oluyor ondada ben çok sık mastürbasyon yapıyorum hele psikolojik baya bir sıkıntılındönem geçirdim 6 ay kadar gerçekten abartmıyorum 6 ay boyunca cinsel istek olmamasına rağmen alışkanlık şeklinde mastürbasyon yaptım 6 aydan sonra en azından 2 günde bire indirdim ve bu ereksiyonları hiç bir zaman düşünerek sağlamadım sürekli elimle uyararak sağladım cünkü düşünerek olmuyordu istek 0 dı sizinde böle bir sorununuz var mı çoğunluğun yoktur olmayan kesimde fikirlerini söylerse sevinirim

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok benzer bir sorun bende de var

0|0
    0|0
    • Mastürbasyon sıklığı ne?

• Sağol kardeşim

• Eyvallah sen sağol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• masturbasyonda amaç tamamen sertleşmesi değil. orgazm olmak... ama ilşki anında da sertleşmiyorsa mutla üroloğa gitmelisin...

0|0
    0|0
    • İste bende o sıkıntı var usta ilişki sırasında da tam sertleşme olmuyor,
      Hatta ilişki sırasında kafana birşey takılırsa penis iniyor bile :(

• Sabahda taş gibi olmuyor

• bende yok öyle birşey 7 24 taş gibiyim

0|0
    0|0
    • Mastürbasyon sıklığın ne?

• ergenken hergündü artık 1-2 günde bir ama yani belki başka bişeyin vardır bir erkek nasıl isteksiz olur helede bu yaz günlerinde sıcak basıyoken ben insin diye uğraşıyorum millet kaldırmaya çalışıyor v

• Ara ver fındık fıstık tarzi seyler ye bakalım ne olacak

0|0
    0|0
  • bir doktora görün istersen

0|0
    0|0
  • kardeşim 1 ay mast yapmayı bırak düzelir ;)

0|0
    0|0
    • Bende çok düşündüm ama alışkanlık olmuş tüm gün evdeyim illa giriyorum can sıkıntısından omegleye giriyom kızın biri sütyenli geliyor hop aç çek yine :D

• girme olm girme :D aç faceyi okey oyna ya da aç pc den oyun oyna :D yalnız kalma ailenle otur falan filan işte mk :D

• Deniycem umarım olur ya

Yükleniyor...