Evleneceğiniz kızda bekaret önemli midir?

Soru erkeklere geliyor, klasik bir soru, bekarete önem veriyor musunuz?

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Köyde adetmiş, gerdek gecesinde kız bakire ise damat pencereden bir el ateş edermiş. Temel de evlenmiş ve gerdeğe girmiş. Tüm köy halkı gece silah sesini beklemiş ve silah sesini duyduktan sonra rahatlamış. Ertesi gün erkekler Temeli tebrik etmişler ve gece olunca Temel tekrar göğsü kabarık şekilde karısıyla yatağa girmiş. Bir süre sonra Temelin evinden birkaç silah sesi gelmiş. Köy halkı hemen Temelin evine girmiş ve gelini kanlar içerisinde yatakta ölü olarak bulmuşlar. Temeli yakalayıp karısını niye vurduğunu sormuşlar. Temel yanıtlamış:

"Bakire değildi". Ahali sormuş: "Oğlum daha dün bakire diye gerdek gecesinde silah sıkmadın mı?". Temel yanıtlamış: "Dün gece bakireydi, bu gece değil".

13|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• HAYIR (büyük harflerle)

sevsin yeter, karşılıklı sevelim yeter Göz göze bakıp, gülümsüyorsak; uzakken birbirimizi düşünüp hisleniyorsak; her an her hücremizle özlüyorsak; ne kadar uzak olsak da her an yakınsak; bir toprak bir çüçek oluyorsak; birlikte ağlayıp birlikte gülebiliyorsak; hayata aynı gözlerle bakabiliyorsak...

ne fark eder bekaret? nedir ki bekaret? neyi anlatır? Sen hiç tutmaktan vazgeçtin mi sevgilinin ellerini daha önce başkası tuttu diye? Hiç öpmekten iğrendin mi bu dudaklara başka dudak değdi diye? Hiç düşündünmü başkasını düşündümü diye? Neden korkarsın ey insan, sevdiğin kadının kadınlığını yaşamasından? Ey insan, nedir o zarın anlamı? Hiç soğan yerken baktın mı zara? Bakıp da düşündün mü gelecekteki sevgilinin bekaretini?

Sevin, sevilin, bırakın bunları, sarılın!

6|2
    1|5
  • Evet cok önemlii...kesinlikle bakire olucak yoksa almam...bu güne kadar yaptıklarım insan değildi onlar deneme tahtasıydı cünkü evlenmicek onlar hiç...güzel memleket yap yap yap sonra bakire istiorm n..ah alırsın...böle düşünenler inş o kızlık zarlarını diktirenler düşerde aval aval ohh bakireymiş derler ruhu bakire olmadıktan sonraa...Eğer evlenene kadar hiç bi kadına el deydirmemişse istemesini anlarım ama sağda solda yat kalk sonra bakire iste... alırısnnn...

6|3
    0|0
  • EVET

Evleneğim kız ilk gecede bakire çıkmazsa namusundan şüphe ederim

sabah bi avukat sayın yargıç bizi boşayın

Benim demek istediğim Kızlık zarı değil namuslu olacak

öyle her çıktığıyla ilişkiye girerse şüphe ederim

ne var yani kızlık zarını kocasına saklıyamıyormu

kimseler hayır demiş

hayır diyenlere bundan sesleniyorum

sizler Namus Terakkisini özerinizden attınızmı

4|7
    3|5
    • kanka namus terakkisi ne demek?

• kadında namus arıyorsunuz da erkeğin niye namuslu olması gerektiğini takdir etmiyorsunuz.birinde ispatlanıyor diğerinde hayır fizyolojik olarak.bu saçmalık da ne?bakir değilsen bakire kız istemeye hakkın yok kardeşim.bakir olup kendilerini eşlerine saklayabilmiş babayiğitlere sonuna kadar hak veririm.ama olmayanlara asla.bunun bizim namus anlayışımızda hafiflik olduğuna dair işaret kabul eden varsa kendi namusundaki gedikleri arasın önce.kimsenin namus anlayışına kimsenin diyebileceği bir söz yo

• Namusu bacakların arasındaki minik kaygan delikte aramıyorum cancağızım.

Ben kadınla evlenicem , kuku ile değil..

• arkadaşlar bakire olmasının bir önemi yok.girin bakire olduğu için sadece anal yaparım diyen o**spuların ilanları ile dolu ilan siteleri.bu bakirelik meselesi artık namuslu olmanın göstergesi değil.ayrıca bildiğim kadarıyla yapılan küçük bir operasyon ile halloluyor.kalbi temiz, vicdanlı biri mi vs. ona bakın siz.ben evlenip ayrıldım. ama bekarken de bakir değildim.bence hakkım değil bakire kız almam.dediğim gibi artık bunun önemi yok.namusu başka şeylerde aramak gerek artık.

4|1
    2|1
  • şimdi burada herkes ahkam kesecek, büyük konuşacak.konuşanların kaçı bakir ki bakire kız isteme hakkı olsun bir kere.

6|1
    1|3
  • bu soruya bende klasik cevabımı vereyim bari...

evet bende bekarete önem vermiştim sanırım...emin değilim çünkü aksi çevresi tarafından kabul görmeyen bir ortamda büyüdüm...düşününsene bakire olmayan bir kıza nasıl sahip çıkabileceğimi bile bilmiyordum...

bekaretin önemli olmadığını yaşım 35 i geçtikten sonra anladım...nasıl sahiplenmem gerektiğini ve ne yapmam lazım olduğunuda.onun yaşantısı ile benim özelim olduğunuda o zamanlar anladım.öncesi ile değil...

şimdiki aklım olsa evlendiğim kızı alır iyi bir otele götürür,birkaç günde balayı geçiririm...onun kız olması veya olmamasından kime ne.kimseye ispatlamak zorundada değilim..seviyorsam olay bitmiştir...

3|0
    0|1
  • ÖNEMLİDİR: Bakire olursa evlenmem. :))

3|0
    1|1
  • ben kimsenın bekaretini bozmadğım için benimle olacak kişi de kimse ile birlikte olmamış olmalı kesinlikle başkası bozsun sonra gelip senınle evlensin öyle saçmalıkmı olur hayatta kaldırmam bunu

2|3
    2|0
  • Hayır.

Evlenmeden önce cinsel tecrübeler olabilir tabiki. Benim tecrübelerim olması ne kadar normalse onunki de normaldir bunu hiç sorun yapmam.

4|0
    1|5
  • Ben bırak bakire olmayan kızla evlenmeyi, kimsenin erişemeyeceği yerde, oda sıcaklığında bir saklama kabında muhafaza edilmemiş kızla hayatta evlenmem.

Olur mu öyle şey.

5|0
    2|3
    • Bi kere kapalı alanda olsa bile kapı koluna falan deyecek, oysa o kapı koluna kaç tane yeni mastürbasyon yapmış erkek dokundu belki de. Olmaz o iş. Saklama kabı şart.

• hayir, ben bakir değilim ki karsimdan bekleyeyim utanmadan

4|1
    0|1
  • Gönlü f.hişe olduktan sonra bedeni bakire olsa da faydası yok bakire olmasının o yüzden gönlü temiz olmalı başta...

0|0
    0|0
  • ya bunlar çok ince şeyler ben veririm şahsen ama çok seviyosam hani derler ya aşk insanın gözünü kör ediyo belki çok seviyosam o şekil de de kabul ederim..ama en önemlisi bence bi kadın masumiyetini kaybetmemeli..

2|0
    1|0
  • işin içine aşk girerse şayet çok değişir bence...

0|0
    0|0
  • eğer evliliği düşünecek kadar o insana değer veriyorsan saten bence bu tür düşünceler engel olucağını sanmıyorum... yeterki ben karsımdaki insanla mutlu olucagım düşüncesini taşı bence yeterli

1|0
    0|0
  • Bence çok önemli tabikide kişiye ve durumuna göre değişir ama genellikle bakire olmayan kızla hemen yatma düşüncesi ortaya çıkıyor. Bakireyse ona göre davranış değişiyor.

0|0
    0|0
  • bu soru yüz kere soruldu ama sitede arama yapma özelliği var onu kullanmanı tavsiye ederim, yeni olduğun için anlayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • kızından kızına değişir açıkcası

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar hiç bakire biriyle birlikte olmadım.. Bu yüzden de kimseden zorla almadım ve bunun için de evlendiğim kız bakire olmalı benim için..

1|1
    8|1
    • sen bakir değilsin ama nolcak simdi ? O kızda seni bakir almıo ?

• Ama sonuçta hiç bir kızın bakireleğini almamışım veren olduysa aldım ok..

• utan ya utan sen yemissin halti ama evlenecegim kisi bakire olsun diyorsun..

• hayır hiç önemli değil hemde hiç.

3|0
    1|6
  • bekaret denilen o et tabakası önemli değil de

başkasının altından inleyen bir kadın

gelip bana hikaye anlatmasın

2|3
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Klasiği de geçti artık, afedersin iç organları çıktı bu sorunun. Mini mini bekaretler gelir bir gün tepenize pisiler.

YETER BE! a-aaaa

3|2
    0|2
  • Ben erkeklerde bekarete önem veriyorum :-D Bakir olmayan gelmesin efenim niahahawuahaha

5|1
    0|1
    • ama biz zardan adam değiliz. nasıl anlayacaksın?

• Süper cevap şü kızlar her geçen gün beni dahada çok korkutmaya başladı çok fenasiniz :)

• aynen katiliyorum sana :)

• Burda erkekler hayır diyor ama dışardaki insanlarımız hiçte öyle söylemiyo sanal ortam çarptımı sizi yoksa :D Ne olursa olsn bakireyi terch ederler tbiki bende bakir isterim ama o seçenegimiz yoksa takmam banane yaşanmış ve bitmiş bitmese benimle olmaz :))

0|0
    0|0
  • bence evlenecek kişilerin cinsel açıdan birbirlerini tatmin edebilmek için tecrübe ve sevgiye ihtiyaçları vardır.daha önceden bitmiş olan cinsel ve duygusal ilişkiler kişiye olgunluk ve tecrübe getirir.ve eğer birlikte olduğun kişiyi gerçekten seviyorsan ondan gelecek cinsel tatmin en az senin ona olan aşkın kadar önemlidir çünkü bir süre sonra aşk biter sevgi,saygı ve uyum kalır.ama yanlıs anlasılmasın her onune gelenle de yatılsın demiyorum bnce kişi hazır hissettiğinde tecrübe etmelidir.

0|0
    0|1
  • bu soru ve cevabı klasik de benim anlamadığım şey kızlarda bekaret istiyosunuz da erkeklerin bakirliğini niye takan yok:) ben bakir erkek isterim kardeşim! :)

0|0
    0|0
  • ben bakireyimm evlenecegim kiside bakire olmasini istemeye hakkim var.. (!)

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama her bakire namuslu degil

af edersiniz öndeki bi kan pirtisimi namus!?

namus öyle ucuz degil...

bakire olupta neler yapan insanlar var ;)

ben bakireyim evet ama kimseylede sevismedim ;)

tecrübesizim bundanda memnunum :d

2|0
    0|0
Yükleniyor...