Eşcinsellik hakkındaki düşünceleriniz neler?

Uzun zamandır tanıdığınız yakın bir arkadaşınız size gay olduğunu söyledi. Bu durumda tepkiniz ne olur? Ne düşünürsünüz? Bu ilişkinizi etkiler mi?

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet normal karşılarım ve karşıladım da, eşcinsellik bir ayıp değil, normal birşeydir. Insanı insan yapan kiminle birlikte oldugu değil, kendisi ve çevresi için neler yaptıgı,neler yapmaya calıstıgı,neler düşündüğü ve aldıgı sorumluluklardır.

Benim erkek de, bayan da eşcinsel arkadaşlarım var ve tanıdıgıma da hiçbir zaman pişman olmadım.

2|1
    0|0
    • + daha insan olmayı becerememiş, karakterini kişiliğini oturtamamış, hayatında eşcinsel tanımamış olan yada 1-2 eşcinsele göre tüm hepsini aynı kefeye koyan ergen arkadaşlar bence yorum yapıp ceehaletlerini,seviyelerini ve yaşlarını çok da açığa vurup küçültmesinler kendilerini.

Erkekler Ne Diyor 15

• saygı duymaktan başka ne gelir ki?

0|0
    0|0
  • Hastalıktır ve saygı duymam

0|0
    2|1
  • e heralde etkilenirdim,arkadaşlığımada mesafe koyardım.Valla öyle adamın kime yazdığı belli olmaz,kimse kusura bakmasın ama bana ters yani öyle insanlar

0|0
    0|2
  • %55 ihtimalle zaten gaydır.nufus böyle.bir kadının gay olmayan birisine aşık yada heyecandan nefes nefese olması gözlerinde gülücükler oluşması tabiat kanunlarına aykırı.kadınların hayatı gay eşleri ile birlikte erkekler hakkında dedikodu üretmekle geçer.

0|0
    0|0
  • O bir şey söylemeden ben dua edeyim en iyisi bu.

Allah korusun...

0|0
    0|2
  • saygı duyarım ötesi ile ilgilenmem ve izlenimlere göre eşcinseller bir çok adamdan daha delikanlı çıkıyor ne ilginç değil mi

0|1
    0|0
  • bana ne ya gay sa gay alan memnun satan memnun benı bulstrmasnda arkdslıga devam ama sevıyesı eskısı gıbı olmaz

0|0
    0|0
  • kafayı gömdümmü allahına kavuşturrum

0|0
    0|1
  • Lezbiyen olduğunu söylese hadi derim manyak felan ama gay olduğu zaman direk sınır ihlalidir.Ne saçma şeydir bu ya eş cinsellik saygı felan da duymam arkadaş gitsin deniz börülcesi yesin dingil. :D

0|0
    1|2
  • elbette etkiler silerim. sevmem öylelerini yani hor da görmem açıkçası ama muhattap olmak zorunda değilim benim hayatım ve benimsemediğim bir durum sonuçta.

0|0
    1|2
  • benim için sorun olmaz

:) boyle dusunen baska erkek war mı acaba?yorum yazın

0|0
    0|0
  • birşey düşünmem saygı duyarım olabilir ...

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır tanıdığım kimse gay olamaz.

0|0
    1|0
  • diyalog şöyle gelişir

arkadaş :: hacı sana bişey itiraf edecem

ben :: ne lan gaymısın yoksa

arkadaş:: şey nasıl desem nerden bilidin

ben :: bi s*ktirgit eylenme benle

arkadaş :: abi niye böyle söylüyorsun ben istedim böyle olmayı

ben :: iyi iyi git başka yerde gay ozaman

0|0
    0|1
  • Etrafımda gerek gay gerek lezbiyen olan arkadaşlarım var. Bence güzel renkli ve değişik kişilikler. Normal insanlardan bi' farkı yok aslında. Değişiklikten kastım, dünya görüşleri...

Diğer insanları, sorgulamazlar, yadırgamazlar, yargılamazlar... Severim eşcinselleri.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• çalıştığım yerde 2 tane var..6 senedirde selam verirlerler..direkt onlar aklıma çok efendiler,çok saygılılar..sanırım hiç bir erkek kadın kıyafeti giyip dolaşmaz..ama onlar ruhları farklı kıyafetleri yani bedenleri farklı.. zor olsa gerek piskolojileri..horlanmak..adam yerine koyulmamak..seni yakın görmüş açılmış bence..sende kimseye söyleme derim..

0|0
    0|0
  • Hayatta diğerlerinden daha çabuk büyümek zorunda kalmış kişilerdir. Bir erkek için daha zor tabi bu toplumda, hemen etiketliyor insanlar. Bayanlar için ise kabul etmesi zor. Bazı cahil insanlar hala bunun bir çeşit hastalık olduğunu düşünmekteler. Bir şey demiyorum da artık. Dilimde tüy bitti. Solakları hasta ilan etsinler o zaman. Saçma bir düşünce. Neyse sonuç olarak hepsi normal insandır(:D) ve cinsel kimlikleri de kimseyi ilgilendirmez. Bu arada şu eşcinsellik doğal değildir diyenler, unutmayın, kimseyi zorla eşcinsel yapamadığınız gibi hetero da yapamazsınız. Ve hiç kimse toplumun hor gördüğü bir kimliği körü körüne "SEÇMEZ". Öyle doğar. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • aksine sevinirim gideriz iç çamaşırı falan bakarız beraber, makyaj yaparız, yakışıklılar hakkında dedikodu yaparız yolda :D

0|0
    0|0
  • Etkilemez tepkide gostermem kendi sorunu kendi hayatti o oyle mutlu oldugunu dusunuyorsa banada laf dusmes..

0|0
    0|0
  • Yani arkadaşımsa etkilemezdi şaşırırdım ama arkadaşlığıma devam ederdim

0|0
    0|0
  • Etkilemez. Aynen devam ederim arada gay esprisi yaparız bizede malzeme çıkmış olur.

0|0
    0|0
  • etkilemez ama onunla psikoloğa gitme konusunda ikna etmeye çlşrdm

0|0
    0|0
  • herkesin tercihleri var ..bu onları kişiliksiz yapmıyor , yalnız kalmalarına sebepte olamaz..eminim ki gayet iyi insanlar mevcuttur..bakmaktan vazgeçip görmemiz gerekiyor ...

0|0
    0|0
  • Aramızda hiçbir şey değişmez.

0|0
    0|0
  • şöyle bi şaşırırım ama şaşkınlık geçtikten sonra önemsemem pek.

0|0
    0|0
  • daha iyi olur bence bana dokunmayan yılan bin yaşasın

0|0
    0|0
  • Bu durumu yaşadım tekpksiz kaldım hala daha arkadaşız 8-10 yıl olmuştur

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşımın gay olduğunu ben ondan önce farkettim. ilişkimiz normal seyrinde devam ediyor. beraber oturup erkek kesiyoruz.

0|0
    0|0
    • Gay arkadaşın tek dezavantajı...aynı kişiyi kesip de saç saç girerseniz kaybeden sen olursun büyük ihtimal..sonuçta erkek gücü var herif de pardon gay de...:))

• Benzer bir şey yaşadım, hiç de umurumda olmadı. Etkilemez yani ilişkimi. Bana ne arkadaşımın cinsel hayatından.

0|0
    0|0
Yükleniyor...