Bayanlar cinsel istek erken mi başlıyor?

Kizlar kardesm 8-9 yaslarnda ve yuzustu yatip elini bolgesine koyup surtunuyo bunu heryerde yapiyor normal bir durum mu bu?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• belki kaşınıyordur sen yanlış anlıyorsundur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Uzman tv de anlatıyor kızlar bebekken bile mastürübasyon yaparmış.. çocuklarda da varmış mastürübasyon ama yetişkinler gibi değil haz almak için yaparmış çocuklar.. normal yaptığı ama biriniz konuşun bunun normal olduğunu ama başka insanların yanında yapılmayacağını tuvalet ihtiyacı gibi özel olduğunu anlatın.. ve ilgisini başka yöne çekmeye çalışın..

0|0
    0|0
  • Aslında bu yasta bir kişi için hiçte normal değil, bu hareketi yapıyı olabilir fakat bunu cinsel istekveya kendisini tatmin etmek amamaçlı yapacağını sanmıyorum.
    Gezdi misal sizde ne zaman yani yas olarak kaç yasında başladı cinsel istek ya da merak?

0|0
    0|0
  • normal erken keşfetmiş her bayana nasip olmaz bırak yapsın ya ne var bunda. Bende 3 yaşından beri yaparım.

0|0
    0|0
  • Yüksek ihtimal onun için bu sadece bir oyun istek falan değil.

0|0
    0|0
  • Ohaaa yok yahu oyun yapiyodr o olurmu oyle sey

0|0
    0|0
    • benımde kuzenım öyle 6-7 yaşlarında başladı. bazı çocuklarda öyle oluyor. özellikle de kız ise.

• Tamam oynamak hosuna gidiyordur da cinsel manada degl

• Cinselliği ona biraz anlat ayıp ve günah olduğunu söylersen heryerde yapmaz. dayanamıyorsa banyoda yapmasını söyle

0|0
    0|0
  • içgüdüsel gelişimin doğal sonucu merak etme ama yakında orta-doğulu ülkemizin baskısıyla tanışıp insanlıktan kezbanlığa geçerek cinsellik ıyk, sevişmek ivrenç, sevişmek erkeğin kızı kullanmasıdır moduna girer büyüdükçe.

0|0
    0|0
  • yok artııkk

0|0
    0|0
  • normal ergenlik yaşı giderek düşüyor beslenme ve yaşam tarzı değişikliklerinden dolayı. sadece uyarmanızı odası veya banyoyu kullanmasını söyleyin. şu ayıp günah lafınıda kullananlara kızıyorum. bu allahın verdiği birşey. sakın öyle birşey demeyin.

0|0
    0|0
  • Çocuk biyer de bunu görmüş , izlemiş.

0|0
    1|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • doktora götürün.

0|0
    0|0
  • Bence anormal bir durum

0|0
    0|0
  • elbette doğal dürtü...

0|0
    0|0
  • mutlaka bir yerde gördü

0|0
    0|0
  • Maalesef normal benim kız kardeşimde öyle yapıyordu ailece oturma odasındayız mesela halıya yatar bildiğin mast yapardı. Ben farkındaydım ama bir şey diyemiyordum doğal olarak nasıl olduysa yapmaz oldu sonradan sonraya. Farkında olmadığı için her yerde yapıyorlar. Karşına al konuş olgun bir şekilde azarlamadan kızmadan yapacaksa bile ulu orta yapmasın

0|0
    0|0
  • Ciddimisin Sen?

0|0
    0|0
  • olabilir erken başlamış olabilir yani sorun yok bunda ama söyle heryerde yapmasın

0|0
    0|0
  • kardeşin kızmı erkekmi?

0|0
    0|0
  • kız çocukları zaten sürtünme yoluyla keşfderler ufak yaşlardan başlar yataga yastıga koltuga hoşuna gidiyordur

0|0
    0|0
  • bıyerlerde gormus ızlemıstr ya da belkı kasntısı falan vardır hastalk?

0|0
    0|0
  • erkeklere göre erken başlar sizde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erken keşfetmiş bırakın yapsın ama öyle her gördüğü yerde değil tabi ki. Onunla konuşabilirsin evde olduğunda bizden habersiz yap felan diyeblirsin ayıp falan vs dersın.

0|0
    0|0
  • Onun yaptığı normalde , uygun bir dille uyarmanız lazım.

0|0
    0|0
  • Valla hatrlıyormda bende o yaşlarda yapıyodum surtunerek ve zevkte aldgmı hatrlıorm zevk verdgi ıcın sureklı yapasm gelıodu heryerde cocklk işte:D

0|1
    0|0
    • Ama o yasta nasl bir zevk heryerde yapiyor nerden biliyor. s

• Boyle bir yalan neden soyleyim?

• Elini altina koyup yuzustu surtunuyo kac defa gordm soyluyoruz yine de yapiyo

Yükleniyor...