Erkeklerin penisinin bebeklikten itibaren ereksiyon olduğunu biliyor muydunuz? Neden bu erken değil mi sizce?

doktor arkadaşımdan öğrenmiş ve çok şaşırmıştım

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Doğrudur, ama bu cinsel değil de basit bir uyarılmadır. Yani bir nevi refleks diyebiliriz. 3 - 5 dakika içinde de normal haline döner. Çocuk ereksiyonu denir diye biliyorum.

Çocuk belli bir yaşa kadar cinsel organını sadece boşaltım için kullandığını bilir. Bu yüzden ebeveynler bunu sorun haline getirmemelidir.

0|0
    0|0
    • bebeklerin banyo yaptıktan sonra havluyla kurularken bile sürtünmeden kaynaklı bir ereksiyon olduğunu farketmiştim. tabi farkında değil çocuk bütün bunların

• Doğrudur. Her türlü temasta uyarılır, fakat çocuk bunu cinsel olarak algılamaz.

En iyi cevap için teşekkür ederim.

• ne demek elimize yapışmaz.

Kızlar Ne Diyor 1

• şaşırdım gerçekten... öylemiymiş...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben sünnetsizken ereksiyon olduğu halleri hatırlıyorum ta ozaman bile kazık gibi kalındı.. çok küçük yaşta oldum o yüzden o ereksiyon bebek yaşlara yakındı galiba

0|0
    0|0
  • Yok yav olur mu hiç öyle :D ben küçükken şeyimin kalktığını hiç hatırlamıyorum :D

1|0
    0|0
    • hatırlamana gerek yok. sertleşiyormuş işte

• acaba küçükken rüyalanıyo muyduk ki :D :D kafamda deli sorular :D

• mastıda erken öğreniyor ben 3 yaşından beri yaparım. Hemde tam bilinç olmasada baya farkındaydım.

0|0
    0|0
  • idrar dan dolayıdır o, penisin kalkması idrarının geldiğinin belirtisidir.

0|0
    0|0
  • ereksiyon mu yoksa idrar için mi kalktığını dedi yoksa ereksiyon olmasının ihtimali yok

0|0
    0|0
    • idrar için sertleşme diye bir şey olamaz. penisin sertleşmesinin tek sebebi cinsellik ve sağlıklı olduğunu gösteren bir durummuş.

• hiç hatırlamıyom kardeşimden :)

Yükleniyor...