Sevgilime bu özel günlerinde dahada ilgili davranmak istiyorum. Kızlar yardım edebilir misiniz?

Aslında bu konularda soru sormak istemezdim ama eğer doğru tahmin etmişsem sevgilime bu özel günlerinde dahada ilgili davranmak istiyorum. Bugün karnım ağrıyor erken yatacağım biraz dedi. Önceki ayda ayın 21inde biraz hastayım başım felan ağrıyor demişti bide duygusallaşmıştı biraz. Önceden de diyoduda o zaman bu dönemlerde karnın felan ağrıdını bilmiyodum yeni öğrendim tarihlere dikkat etmemiştim onun için. Sizce adet dönemi bu zaman mı? Kaç gün sürüyo felan rahatsız etmediysem kısaca bir bilgi verebilir misiniz?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bu özel günlerde kızlar normalden daha da duygusal ve alıngan olurlar. kişiye göre değişse de hepsi karın ağrısı çekerler hatta bazıları evden bile çıkamayacak kadar kötü yaşar bunu ama bu ağrı 2-3 gün sürer, mideleri de bulanır biraz. özel günlerin tamamıysa 6 gün civarı sürebilir.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim onu mutlu etmek için ne yapabilirim peki :)

• bir kaç kez ettim yani de ama annemle çok yakınım diyo her şeyimi paylaşırım diyo 3.5 aydır çıkıyoz hala söylemedi beni. Üstelik annesi beni arkadaşı olarak tanıyo, çokta seviyo ama cesaret edipte söyleyemedi. Tutmuş annemle babama beraber söylüyecem diyo sonra annesi o an şaşırıp desteklemesin babası da sopayla kovalasın beni asdfasd :D

• hahahahahah :D:D

Kızlar Ne Diyor 2

• 10 gün sürer evden dışarı çıkmak bile istemez çok feci mide bulantısı olur durduk yere ağlamak isteyi duyu durum bozukluğu olur 3-4. günler yoğun karın ağrısı olur o bizi öldürür.

0|1
    0|0
  • 1 hafta karnı agrıyor veya suratında sivilce cıkıyorsa regl olmuş demektir
    ha tatlılara sardıysa veya sekerli seyler istiyorsa anlıyabilirsin zaten zamanla o syler sana bellie tmeye calışmış

0|1
    0|0
    • tamam teşekkür ederim. Zaten utanır ölse söyleyemez o :) yani bol bol tatlı, çikolata alıyım

• ahah aynen :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...