Penis boyunu uzatmak mümkün mü?

Merhaba; penisimin inik hali 5 cm ereksiyon hali 14 cm. Boyunu çok fazla sorun yapmasam bile arada aklıma takılıyor.

Size sorum şu: ilaç ya da aletler kullanarak Penis boyunu 2-3 cm uzatmak yani 14 cm'den 16-17 cm ye uzatmak mümkün mü?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim benim senin bahsettigin boylarda sorun oluyor bazen en idealidir senin ki.

0|0
    0|0
    • Ben de şimdiye kadar sorun yaşamadım ama ilerde sorun olabilir diye düşünüyorum. Teşekkürler cevap için.

• Olmaz kardesim

Kızlar Ne Diyor 1

• habire ilaç reklamları var ama ne kadar etkili tartışılır...

1|0
    0|0
    • Maalesefhep yalan yyanlış reklamlar.

Erkekler Ne Diyor 3

• Penis pompası etkili diyorlar ama kullanan bir tanıdığım olmadığı için kesin bir yorum yapamayacağım.

0|0
    0|0
    • Herkes de böyle söylüyor. İyi diyen var ama kullanıpfda faydasını gören yok.

• Yani bilmiyorum sadece duyduğum bir şeyi paylaştım. Etkilidir etkisizdir orasını kullanan bilir.

• anladım sağ ol

• Bence sorun etmemelisin bu boy ortalama boy. zaten büyük olursa karşı tarafa zevkten çok acı verir. ama bu boyla bile iyi seks yaparsan partnerini inletebilirsin:)

0|0
    0|0
    • Bak sen de "bu boyla bile" demişsin yani olması gerekenden küçük.

• Zaten bir çözümü yoksa olaya iyi yanından bakmaktan başka çare yok. Teşekkürler cevap için

• Rica ederim.

• Ameliyatla 3 cm büyültülebilri bide penis büyütme egzersizleri var internetten bulabilirsin

0|0
    0|0
    • internette çok var ama kullanıp da faydasını gördüm diyen yok

Yükleniyor...