35 yaş sendromu! Erektil disfonksiyon yaşıyorum?

35 yaş sendromu! Erektil disfonksiyon yaşıyorum. Bildiğiniz ufaklık arıza çıkarıyor. Ne önerisiniz? Geçer mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• önce kan şekerini kontrol ettir.. spor yap... bewslenmene dikkat et, ginseng ve muz iyidir... devam ederse mutlaka doktora git...

0|0
    0|0
    • Şeker! İşte bu korkuttu beni. İlgileneceğim. Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• adı üstünde sendrom yaşıyosun erekte olmanı kötü etkiliyor olabilir.

0|0
    0|0
    • Ortam değişikliği yapmayı düşünüyorum. Kısa bir tatil gibi. Belki iyi gelir.

• rica ederim. olgun erkek çekicidir topla kendini ve en güzel yıllarının tadını çıkar -eşinle tabi- ;)

• :) teşekkür ederim.

• Oha 35 çok erken

0|0
    0|0
    • Bence de ama sanırım bu dönemde geçici bir süre (umarım) yaşanabiliyormuş.

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç bir şey olmaz, kendini 35 yaş sendromu diye proglama , kafandan at bunu ilişki öncesi uzun ön sevişme yap, tam kalkmadan içine girme... gerekirse hap kullan , seni sorun olmayağı psikolojisenden çıkaracaktır.. rahat ol... sabahlarıda fındık, ceviz, badem, bal, yoğurt karışımı ye...:)))

0|0
    0|0
    • Akıllıca. Teşekkür ederim.

• gerdedan boynuzu yağı satıyorlar ama bilemem

0|0
    0|0
    • Yok o tamamen yalan. Ha bu köy nuda işe yarayan birşey varsa o da keçiboynuzu özüdür. Kullandıktan bir gün sonra boşalmazsan ağrıdan ölürsün o derece. Kazık kıvamında. Ama ben şimdi kendimi o aşamada hissetmiyordum.

• şükür ben de sorun yok da araştırmadım o bakımdan. içki sigara kullanmamak laızm

• Aman olmasın. Hoş değil.

Yükleniyor...