Testislerimdeki sol yumartalığım ağrıyor kaç saattir hiç birşeyde yapmadım neden ağrıyor birde ufaktan sislik var :(?

Testıslerımdekı Sol Yumartalıgım Agrıyor Kac Saattır Hıc Bırseyde Yapmadım Neden Agrıyor Birde Ufaktan Sıslık Var :( Yardımcı Olun Dalga Gecılcek Bır Durum Degıl :(

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam aynı şey bendede oldu sıvı birikintisi olmuş. Doktora gittim ultrason ile baktılar antibiyotik filan verdiler 2 hafta içinde düzeldi. Kesin git yatamıyordum bile ben.. Azıcık şişiklik vardı 3 gün içinde avcumun yarısı kadar oldu.

0|0
    0|0
    • aynı durum benımkıde doktor bayan mı eerkek mı oluyor genekde hıc gıtmedıgım ıcın bılmıyorum

• Yok acıdan kafam o yönde değildi :)

• anladım senınkını elledı yanı :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktora gitsene :Ddd

0|0
    0|0
    • yha bır anda oldu hersey hıc bırsey yapmadım orucluydum o ann fılm ızledım erotık ama mastırbayn yapmadım sadece elledım bosalmadım cok kotu agrıyor sol kasıgım ıle sol yumurtam :( geceleyın mı gıdeyım doktor :D

• Gelme özele istemezz :D

• tamam sen bılırsın :D sakın ımdatt dıye bagırmaa ucarım sna burdannn zuhaha :D korkma korkma yavru ceylanım :D

• Bosalmak isteyip bosalamadigin icindir acisin biraz :D

0|0
    0|1
    • aynen oyle bosalmak ıstedım ama bosalmadım o yuzden olmustur dımı :) hmen acısın zaten gül gül :)

• Deme oyle :( cok kotu fena bir agri sma senin gibi kudurupta kendimiz agri cekmiyoruz :DDD

• kuduruk muyum yanı sımdi ben :) yha bılerek yapmadı ama ınsan durduk yere acı cekmeyı ister mı ıstemez bılerek yapmadım :)

Erkekler Ne Diyor 6

• mast. yaptıysan daha öncesinde zorlama olabilir.

0|0
    0|0
    • Oynadm ama masturbasyon ypmdm ondn olvlr mi sol kasikla yumurtalik aciyor agrisi cok

• kolay gelsin valla. :)

• sagolasın :D

• varikosel, hidrosel olabilir ya da bir şey yoktur. Birde çok azmışsındır yapmamışsınıdr ondada olabiliyor.

0|0
    0|0
  • bende de olur bazen biraz zevk almıssın ama rahatlamadan bırakmışsın devam et ya da bir kaç saat öyle devam edersin :)

0|0
    0|0
    • bosalmadım cok kotu oldum yha suanda bıkle agrıyor ama orucluyu yapamıyorum oruclu olmasamda yapamıyorum cok kotu agrıyor :(

• bidaha yarım bırakma ya da hiç başlama
      bekle geçer bide bu yaptıgın çok zararlı ona göre bozmaya kalkma orcunuda

• haklısın bır daha yaparsam sonunu getırcem yoksa kotu oluyor yha yok orucu bozmam zaten

• Hep bunlar erotik film izlemenden :)

0|0
    0|0
    • ayne kardes haklısın :D

• Ben uyuyorum baska diyecek birseyin olursa buradan ya da mesajdan yazarsin.

• tamam kardes sagolasın hersey ıcın hadı ıyı uykular sana

• variküsel var sende
    acil doktora git damarlardan bir tanesi genişlemiştir.

0|0
    0|0
  • Banyoya gir ve sıcak bir duş al, genital bölgeni iyice temizle. Ağrımaya başladığından beri 3 gün olduysa, son 6 ay içinde korunmadan ilişkiye girdiysen ya da özel bölgene tekme ya da darbe yediysen hemen gitmelisin doktora...

0|0
    0|0
    • yok hıc bırı olmadı ne ılıskı oldu ne tekme yedım...

• Enfeksiyon kapmış olabilirsin. 3-5 gün bekle, devam ederse gitmelisin doktora.

• aynen oyle yapıcam bende..

Yükleniyor...