Kızlardaki göğüs gereksiz bence?

dişi varlıklarda göbeğin hemen üstünde bulunan iki adet saçma sapan uzva yönelik yapılmış harika tespit. hareket kabiliyetini oldukça engelleyen bu gereksiz organlar yüzünden kızlar rahat davranamıyor. kilo problemine yol açan bu yağ bezeleri gelecekte bir sürü problemlere yol açabilir. başta kansere yol açan bu gereksizler yüzünden erkeklerde tam randımanlı verim alamıyor.
geçmişten günümüze doğru ilişkilerdeki en büyük problem olan bu memelerden artık kurtulmalıyız. niçin kadınlara ayrıcalık tanınıp iki adet irisinden meme konulmuş onu da anlamış değilim, neyse..

Güncellemeler:
Sakin olun şampiyonlar gülme amaçlı bir sorudur, tabikide sorarken ciddi değildim, memesiz kıza kız demeyiz biz erkekler ;)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• tanrının iş geyiğe vurmak istediği bir anına gelmiş sanırım. istese daha teknolojik yapabilirdi mesela sadece emzirme döneminde büyüyüp, sonra çekilen ve rahatlığa engel olmayan bir şekilde de yaratabilirdi. ama bence kafasına öyle esmiş öyle yapmış sonrada bari erkeklere oyuncak olsun demiş olabilir... ben düşündüğümde varlıkları gerekli mi gereksiz mi karar veremiyorum ama içgüdüsel olarak en küçüğünden en irisine kadar hepsinde ayrı ayrı çeken bir şey var beni... iyiki varlar bence...

0|2
    2|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen Anne sütü almadığın için böylesin demek ki şimdi anladım

0|3
    1|0
  • bir bu eksikti ilk defa böyle bir düşünce gördüm

0|1
    1|0
  • bizim onlardan rahatsız olduğumuzu kim söyledi

0|0
    1|0
  • Cocuk nasil emecekti? :/

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• "niçin kadınlara ayrıcalık tanınıp iki adet irisinden meme konulmuş onu da anlamış değilim"
    -Sanada taktıralım 2 tane , en silikonlusundan.. Tıp ilerledi dostum.. iste yeter

0|0
    0|0
    • Laf kalabalığı yapıyorsun örümcek adam

• Senin yaptığın cidden cok anlamlı olmuş.. Okadar düzgün şeyler yazmışsınki, bizim yazdığımız senin yazdıklarının yanında sadece laf kalabalığı olmuş.. sende haklısın, hatun memeli sözde adam:)

• Yani arkaya soru işareti koyunca "sence" ifade soru oluyor ve biz buna nasıl cevap versek bilemedim.

0|0
    0|0
  • götünden emzirir demi çocuğu

0|2
    0|0
  • Kanka erkeklere neden penisin altina 2 adet gereksiz sey varsa onlardada var sorun etmw bir faydasi var demwkki:-D

0|0
    0|0
  • hiçbir şey (boşu boşuna) yaratılmamıştır

0|0
    0|0
  • Annen seni bebelac ile besledi dimi :)

0|0
    0|0
  • kadın sonradan gelmiş allah modifiye etmiş diyebiliriz :)

0|0
    1|1
  • seni emziren kadın çıksa emerken öyle demiyodun ama dese hakkıdır;) ama düşünce tarzını beğendim:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...