Kızlara neden 52 yapar demişlerde erkeklere 31 çeker demişler?

bilgisi olan var mı kızlarınki neden daha çoktur

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Toplumumuza ait bir sembol. Erkeklere göre tatmin olma süresinin daha uzun sürdüğü için iki katı olduğunu düşünüyorum. Pek başka mantıklı açıklaması da yok açıkçası. Türkiye dışında "62" terimi kadında mastürbasyonu temsil etmiyor; uygulaması komplike olan bir karşılıklı oral pozisyonunun sembolu olarak kullanılıyor.

0|1
    0|0
    • neyi temsil ediyor o zaman canım.)

• Cevabımda belirttim. "Uygulaması komplike olan, karşılıklı oral pozisyonunun sembolü olarak kullanılıyor"

Kızlar Ne Diyor 5

• Kizlarinki 62 diye hatirliyorum. O da sanirim kizlarin birbirini tatmin etmesi gibiydi. 69un 6si alinmis iki kizla oldugu icin 62 denilmis bence. Erkeklerin ki belli zaten 3< oku 1 gibi dusun

0|0
    1|0
  • len o 62 değil mi :D

0|1
    0|0
  • Çünkü biz sizden üstünüz demek istiyorum ahsjshsjsh

1|0
    1|0
  • 62 degil mi ya o

0|1
    0|0
  • bende hep merak etmişimdir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Erkekten 2 kat daha fazla zevk aldığını düşünürsek 31*2 =62
    62-22 =40 mhpp 40. Yılı :D ahhaha

0|3
    0|0
  • 31 büyük ihtimalle 3 elin tutuş şekli 1 ise malı temsil etmiştir kadınları bilemem ama kadınlarda 7 diye bir şey var mıydı?

0|0
    0|0
    • Iki dakkada fizikteki sag el kuralina bagladin ya pes :D

• Peki bana mantıklı başka bir şey söyle? ne yani malafatı 31 kere yukarı aşağı yapıncamı boşalmış bunu söyleyen kişi

• ال yani el, ابجد yani abced hesabına göre 31 değerinde olduğu için

0|1
    0|0
  • oldu olacak beyler bayanlar masa kuralım 101 felan oynayalım isterseniz kısacası yatakta kim kimin nefesini keser ise şampiyon odur bizde 31 kızlarda 52 yok 62 geç orgazm oldukları için 69 zaten anlayan bilen biliyor işte sıkıntı sorun yok.) .)

0|0
    0|0
  • 31 arapçada çekme anlamına geliyor. 52'yi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • la ondan da mı erkenciymişiz :(

0|0
    0|0
  • 62 olmasın o

0|0
    0|0
  • El çekmekten geldiğini biliyorum. Ebced hesabıyla lam:30 elif:1 el:31 ediyor. Hem ayıp olur hem çoluk çocuk anlamasın diye argo ve küfürleri şifreli söylerdi atalarımız. 31 ordan.

62yi bilmiyorum. Öğrenebildin mi?

0|1
    0|0
  • 31 Osmanlıda el çekme anlamına gelmektedir arapçadan gelir

0|1
    0|0
  • hohhooo kızlarda bilmiyor ne yaptığını ee yuhh yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...