Kapat

Size de böyle oluyor mu yardımcı olur musunuz?

Genital bölgemde sivilce gibi kıl kökü iltihapları oluyor, makineyle alıyordum kuaföre ağdaya gitmeye başladım daha yeni. makineyle alma ondan oluyor dedi. Arkaşımda jilet vuruyormuş onla beraber gittik ama onda böyle bir sorun yokmuş. Kadın da istersen sıkıp çıkarayım bunları dedi tamam dedim. Ağdaya başlayınca düzelir mi sizce? Ya da nasıl kurtulabilirim ilaç krem vs. hiç hoşuma gitmiyor bu görüntü size de oluyor mu?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• makinayla alakasi yok bence. ben agdayla aliyorum. ilk defa bugun karsilastim bende gobegime dogru ustte bir iltihapli sivilce gordum ben temizlik yaparken de cok tiksiniyorum genital bolgeden bide simdi temizleme zamanida geldi sivilcenin oldugu yere agda yapip yapmamakta kararsizim

0|0
    0|0
    • sıkmalısın

• ya ben adet donemi yuzumde cikan. bir kac sivilceyi bile sıkamam tiksiniyorum irinli beyaz hale gelmedigi surece dokunmam ve daha kisa surede kendi kendine yok oluyo o yuzden bikini bolgesindekine de dokunmak istemem...

ben bir kac gundur evde degildim ablamlardaydim yanimda kendi lifim falan vardi ama dus jelimi unutmustum onlarin sabununu kullandim acaba ondan mi oldu ki diye dusundum simdi... ben kimsenin esyasini kullanmam cunku virus bulasabiliyo..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Ağdaya acilen geçmelisin ;) En sağlıklısıdır. Ayrıca bir erkek olarak ağda ile genital bölgesi olan kadın inanılmaz cazip geliyor. Jilet kullanan da çok itici geliyor demedi demeyin. Kadın dediğin vücudundaki tüm tüy ve kılları ağda ile almalı der susarım. Genital bölge özellikle ağda ile alınmalı hele hele oral tarzı bir şeyler yaşıyorsanız partneriniz için bal dök yala denecek kadar temiz ve cazip olacaktır ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu sorun bende de cok uzun zamandr varrrr :(( bende sir kullaniyorm cok kötü gorunuyor canm cozum bulunca bana iletrsen cok sevinirm :((

0|0
    0|0
    • umarım geçer ya iletirim canım

• Canım benim de öyleydi bir de çok can yakıcı oluyordu o sivilceler 5 aydır ağda ya gidiyorum düzeldi şükür. bazen nadir olarak çok minik cikiyor sıkıyorum kıl çıkıyor içinden. Maalesef yapisal sanırım

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim geçer umarım

• Ben annemle yapıyorum. d

0|0
    0|0
  • O deilde ben kuaföre gitmeye utanıyorum. NAsıl bir özgüven war sizde :)

0|0
    0|0
    • valla bende çok utanıyordum ama kadın çok iyi biri seni rahatlatıyor bütün işte kadında bitiyor gitmelisin çok rahat oluyor

• yok ya oturur evde acımı cekerm ben gidemem :)

• sen bilirsin

• Zamanla geciyo

0|0
    0|0
    • ağda yapınca mı

• Agda da batik olmaz diye biliyorum devam et bir sure ya da kuafore sor :)

Yükleniyor...