Akıntının nedenleri nelerdir?

benim gunlerdir zevk suyu denilen renksiz seffaf akintim oluyor. normalde sadece masturbasyon yaparken gelirdi ama artik durduk yere cok fazla geliyor. sizce neden olabilir?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın her anından zevk alıyorsun ne guzel :))

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• frengi olmuş olabilirsin
    en yakın doktora koşşşş

0|0
    0|0
  • Bartholin bezi kisti olabilir.

0|0
    0|0
  • Bilinç altına yerleşmiş aklında olmasada orada var zevk alıyorsun tahrik oluyorsun

0|0
    0|0
  • O zevk suyu değil. Malesef büyük ihtimalle (zevk alacak bir durum sonucu gelmiyorsa) bel soğukluğu ya da iltihaptır. Hiç vakit kaybetmeden varsa en son birlikte olduğun elemanla doktora görünmelisiniz. Bu akıntı başlamadan önce birlikte olduğun kişiyle birlikte gitmelisin tedaviye. Birliktelik yaşamadıysan iltihap falan olabilir.

0|0
    0|0
    • neden birlikte oldugum kisiyle gidiyorum?

• Bel sopğukluysa çift olarak tedavi şart kimden bulaştığı vs önemli sanırım.

• Mastürbasyon yapmıyorsan eğer gelebilir herhalde bizdeki mantık sizin de.

0|0
    0|0
    • ama yapiorum ki ben dun yaptim daha

• yoo kokmuyo bnde erkeklerde kokuyo mu

• Kokuyor bir süre sonra. Terle zevk karışımı bir koku. Hayalar büyüyor sertleşiyor acımaya başlıyor kasık ağrıları falan derken sıkıntı. sizde var mı bunlarrr :)

• sen motoru bozmusun :D

0|0
    0|0
  • seni etkileyen bişey oluyor mu o sırada? dokunma ya da sevişme isteğin oluyor mu?

0|0
    0|0
  • Uzun suredir yapmiomsn

0|0
    0|0
    • yoo yapiorum

• dun

• o zaman kusra bakma ama fenasın sen yanıyosun.)

• Senin canin pen is istiyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen vitesi boşa almışın kardeş haydi hayırlısı

1|1
    0|0
  • Muslugu gevsetmisin gizlican')

0|0
    0|0
  • uzun ince mi?

0|0
    0|0
    • oyle galiba neden sordn ki

• iliskiye girdigim kisi ne alaka? ondan bisey bulasmis ya da onun yuzunden olabilir mi? :((

• Bazı üyeler sanırım onu kastediyor olabilir bence, sen en iyisi doktora git ne olur ne olmaz, ne kadar erken gidersen o kadar iyi

• Canımm bendede oluyo bazenn sumuk gıbı uzayıp gelıyo 5 gun flan suruyo sonra gecıyo. bazen okadar cok oluyorkı yuruyemıyorum acıyo yapısıo flann. s

0|0
    1|0
    • O sürekli akıntı bel soğukluğu, iltihap ya da başka akıntıdan olabilir ihmal etmeyin. Bel soğukluysa en son ilişkiye girilen kişiyle birlikte acil tedaviye başlanmalı vakit keybetmeyin ;)

• iliskiye girdigim kisiyle neden gidiorum?

Yükleniyor...