• Sor
  • Bence

Prezervatif boyu kaç ki ne ki?

Daha önce hiç ilişkiye girmedim sevgilimle giricez acaba prezervatif boyları hakkında bilgi verebilir misiniz ? Penisimin boyu 12 cm beden beden mi oluyo nedir bunun aslı ne diyerek almalıyım ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 3

• stardant boyla satılmazki prezervatif eczaneye gidiosun prezervatif alıcam diceksin veririler ..

• beden beden sanıyodum ne biliyim :D

• yokk

• eczacı kıza söyle benimkisi 12 santim ilk defa yapıcam uygunu hangsi o sana verrir, hatta bununlada yetinme orda dene eczacı kızdan da rica et bi deneyebilirmiyiz sonra uymaz muymaz rezil olmiyim de :)

• Koy masanın üstüne ver buna uygun olanı ! de diyosun yani :D

• niye gircen azdın mı? illa günaha gircen az sabret evlenirsin istediğin kadar yaparsın .. acaba hiç ilişkiye girmemiş bi erkekvar mı diye merak ediyordum varmış ama bi yere kadar sonra azıyorlarmış...ha eğer sende erkek tecrübeli olmalymış demişseler yalan söylemişler

Erkekler Ne Diyor 5

• Standart almalısın.XL olanlarıda var ama normal olanlardan alman yeterli.

• İlk defa yapacaksan erken boşalacaksın demektir.Safex-GEciktiricili al. Prezervatif boyutunu kafana takma, karşındaki kişinin kapasitesi ne ise o kadarı girer.

• öyle beden beden olur mu bro naptın ya :D öyle de olmasın zaten mazallah 0 beden moda falan olur sonra :D:D

• tavsiyem ok al. Ve beden bedende değil :) o uzuyor kendisi senin boyutuna göre. Yinede bence o korunsun sen değil. Prezervatif ikinizinde zevkini azaltır. O kabul ederse teklif et o korunsun. Tamamen hissetmek en iyisi. Hem sen eğer içine boşalırsan kız arkadaşın bundan zevk alır.

• içine boselamadan dısa bosalsanda olur ama hamıle kalma rıskı yok ta degıl ha ancak en kralı ET ETE DEGECEK

• standarttır be, neden halkasal acıldgnı zannedosn bı nevı kısatmak ıcın o kucuk penslılere, ha extreme bır penısın vardır onun ıcın xl prezervatf var ondan alıcan senkıde extreme bır sey gıbı durmuo 12 cm BİM den bıle alsan ısıneyarar ama tavsıyem OK HOT al harıka hafıf ısıtyor ıkı tarafında bayan ve erkek daha haz alıosn

• yani 12 cm in pek bi xl lık durumu yok :D ben beden beden sanıyodum teşekkür ederim

• yok yok rahat ol sen hepsı ısını gorur onmlı olan gıt gellerde patlamaması son kullnma tarıhı onemlı

Yükleniyor...