Anal ilişki yaşadım pişmanım küçüktüm gaz problemim var acaba anal ilişki yaşadığım için mi?

Birakali 1 yil oluyor neredeyse oruç tutali karnimin icinde birseyler geziniyor arada sesler geliyor önceden yoktu?

0|0
129

En İyi Erkek Görüşü

• eğer çok zorladıysanız kalıcı hasar bırakmış olabilir ama karnınla bir alkası olacağını sanmam (iltihaplanma yapmadıysa tabii)

anal ilişkinin riskleri bellidir
    çok sıklıkla ya da kalın (geniş) penisle yapıldığında makatın genişlemesine dolayısıyla büyük abdesti tutamama altına kaçırmaya sebep olur
    makat girişi tamamen sinirlerle örülü olduğundan zorlama olursa ya da tam kayganlaşma sağlanamazsa ve yahut alıştırmadan (genişletmeden) ilişki yaşandıysa sinirlerde yırtılma yıpranma meydana gelebilir

bir jinekolog ya da kadın doğum uzmanına görün derim
    1 sene oldu bırakalı diyosun ama yeni başiladı diyosun başka bir rahatsızlık olasılığı daha yüksek bağırsak kurdu olabilir tahminimce
    şikayetlerin ona daha çok benziyor
    ama yinede bir dr a görün için rahatlasın en azından;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• ters ilişki haramdır be bacım livata olarak görülüyor bir nevi Allah rahmet ile bakmıyor böyle kullarına bir ayet ya da hadis olması gerekiyor böyle insanların aç ve susuz kalmasına gerek yoktur zaten amel işlemizz olmuyorlar diye bir şey vardı ama Allah affeylesin

1|0
    0|0
    • Bukadar gunah oldugunu bilmiyordum bilsem yapmazdim.

• Allahtan umut kesilmez sen tevbe et pişman olarak çarşamba kadir gecesi o gece namaz felan kıl ve af dile şöyle demen gerekiyor '' Allah'ım sen affedicisin affetmeyi seversin benide affet Yarabbi '' imsak vaktine kadar ibadet et bence ama senin kendi tercihin

• Sibop yalama olmus hayvanmi desem bayanmi desem orasi bok icin zurna icin degil !

0|1
    0|0
  • bkz: zührevi hastalıklar. neyse, şunu da söylemeden edemeyeceğim, sen bu dünyada, kadının düşeceği en son yeri temsil ediyorsun. hem korkaksın, hem de onursuzsun.

0|1
    0|0
    • Evet pismanim

• bak, ben tabuları olan bir insan değilim. sana bunu sormayacağım. bu tür ilişkinin litaretürde yeri de vardır ancak kadınların bu ilişkiyi bekaret, hamilelik gibi konularda emniyetli bir yol gibi görmesi tam bir sapkınlıktır. bu ilişkiyi sırf bu amaçlarla yapan biri her türlü kötülüğü yapabilir.

• ayrıca 16 yaş, bir kadın için pek de çocuk sayılmaz. zihinsel olgunluğun yanısıra (anal ilişkiyi bildiğine göre bu da mevcut), fiziksel olarak da anne olabilinecek bir yaş olduğundan, 16 bence en azından senin için çocuk sayılabilecek bir yaş değil.

• kardiş anal ilişkiyi bırakalı bir yıl olmuş diyorsun. 1 yıl sonramı etki gösterecek. onunla ilgisi yoktur bence. karnın gurulduyor sadece. sanada psikolojik olarak farklı geliyor.

0|0
    0|0
    • Olabilirr şişlikte var sanki ama sesde geliyor.

• Açlıktan olmasın o?

0|0
    0|0
    • Tokkende oluyor.

• Mideden mi bagirsaktan mi cozemedim bagirsaktan ses gelirmi

• Hiç sanmıyorum. Birşey olmuş olsa ilk zamanlarda olurdu, ki farklı bir tepkime ile. Miğdeden ses gelme değil. Miğdenden kaynaklanıyordur o.

• ben dün cevapladım diye hatırlıyorum bu soruyu? sen inanmıyorsun galiba. mesaj da atmıyorsun. ilginç :)

0|0
    0|0
    • Kafama cok takildi internette bagirsak kanseri oldugumu gösteriyor sislik hissimin olmasi

• dostum saçmalama ya. internetten bakınca ben bile kanser çıkıyorum :) takma bu kadar kafana cidden.

• anal seks yapmanla karnında gaz ve hareket olmasının ilgisi yok.. o yediklerinden veya üşütmenden olur.. ama anal yapma çünki ilerde büyük tuvaletini tutamassın bezle gezersin..

0|0
    0|0
  • Kaslar gevşemiş olabilir bir doktora gitmende fayda var

0|0
    0|0
  • nediye yaparsın ya ne gerek vardı.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum zarari varmi?

• Bagirsak kanseri olabilirmiyim? Ama daha once boyle bir sorunum yoktu.

• yok o kadarda zor sanmam.

• Ben erkeğim ama bendede gaz problemi oluyor nedense ramazanda başladı sahurda yiyip yatınca başlıyor öğleye doğru falan karnım şişiyor :D

0|0
    0|0
  • Oruç tutmadan önce var mıydı?

0|0
    0|0
    • Yoktuu boyle birsey

• Oruçken uzun süre aç kaldığın için mide problemi yaşaman normal. Anal ilişkiyle alakası yok tatlım.

• düzelin. ne kadar sıklıkla yaptın bu kadar zorladın

0|0
    0|0
  • pipisi içinde kalmasın

0|0
    0|0
  • şu an yasin kac ve anali ne siklikla yaptin

0|0
    0|0
    • Birakali bir oluyor iste yine bir yil icinde 2 -3 hafada bir.

• Zaten oyle yapiyordun

• Iyi bakalim. d bakiremisinde analdan yapiyon

• Gaz yapmstir ydklerin sen ondan sanyrsun

0|0
    0|0
  • hehehe bir daha yaşarsan düzelir gaz eskiden kalmış onun dışarı çıkması lazım işte (:

0|0
    1|0
  • Kaçyyasında ve ne kadar yaptın?

0|0
    0|1
  • ne kadar süre, kaç kere yaşadın?

0|0
    0|0
  • Alakası yok.

0|0
    0|0
  • Kaç yaşında yaşadın ve kaç kez?

0|0
    0|0
    • 16 buvuk falandim 15 kere belirli araliklarla

• Arka kısım senin biraz genişlemiştir 15 kez yapa yapa zorlamıştır arkayı yani

• Her gece bunu yasayan evli ciftler var 15 kere yapmakla bir zararini görmezsin..

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 1

• sonrada o sesler g-tünden fırtlıyor demi :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...