30 yaşında bir erkeğin çok istekli olması ve hergün mast. yapması normal mi ?

ya soru biraz utanç verici benim için ama gerçekten merak ediyorum nişanlım 30 yaşında ve gelecek yaz evleneceğiz baharda da olabilir ama aşırı istekli oldugunu düşünüyorum ve hergün banyoya giriyor dus almadan namaz kılamam diyor ve bir defa söylemişti bişeyler ordan anladım mast yaptıgını hergün olması normal mi? :\ çogunlukla hergun oluyor ama bazen 2 günde bir de olabiliyor bunun normali nedir ve bakir aynı zamanda

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• masturbasyonun yani tabiri caiz ise 31'in erkekler arasında yeri bir başkadır o öyle bir meret ki istediğin kadına dönüşebiliyor hayal ettiğin kişi olabiliyor bu güzel yanı

kötü yanı bağımlılık yapması bende bir aralar çok oluyordu o kadar ki kız arkadaşımı cinsel olarak istemez olmuştum bütün dünyam 31 den ibaretti ayarını kaçırırsan kötü

ayrıca dini açıdan bakıldığında büyük günaha girmektense küçük günaha girmek daha akıllıca görünür yani zina gibi büyük bir günaha girmek üzere isen nefsini öldürmek adına 1 veya 2 posta atıverdimmi nefsin köreliyor zinaya girmekten kaçınmış oluyorsun tabiki oruç tutmakta tavsiye edilir zinadan korunmak için

bir yerden duyduğuma göre masturbasyon yapanlar mahşerde elleri gebe olarak huzura geleceklermiş
    yani şahsen günahım çok nasıl hesap vereceğim bilemiyorum
    sonuç olarak kötü bir şey alışkanlık haline gelmemesi gerekli evlilikte soruna yol açıyor böyle çiftler biliyorum seks hayatınız sıkıntıya girer kendi nefsini o şekilde köreltmeye devam ederse seni arzulamayabilir bu sebeple boşanan bir iki arkadaşım var

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• bu sitenin amacı paylaşım... o yüzden utanma... erkekler özellikle yaz aylarında daha istekli olurlar... ama mast. çok yapması zararlı olabilir.. ilerde sertleşme sorunu yaşayabilir.

1|1
    0|0
  • 29 yasındayım bakir değilim ama bekarım. çok nadir mast yaparım. çünkü cinsel hayatı olumsuz etkiler

1|0
    0|0
  • Mast yapmak zararlı her gun yapması daha kötü.

1|0
    0|0
  • Normal eğer banyodan üşenmiosa ama bence sana sinyal cakıo bu adam

1|0
    0|0
  • Kolay gelsin artık sende hergün duş alacaksın belki günde 3 defa 8 saat vardiya sistemi

1|0
    0|0
  • adam bakir bakir olmasa o kadar yapmaz hergün biraz fazla ama alışkanlıktandır bu arada yaş kaç

1|0
    0|0
  • evlenince çekeceğin var.

1|0
    0|0
  • yaparsan olur

1|0
    0|0
  • evlenınce ayvayı yedın :)

1|0
    0|0
  • senin cekecegin var bu adamdan :))

1|0
    0|0
  • bakir oldugu içindir

1|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Kadınları bilmem de erkeklerde cinsel istek hergün olur. kimi günlük mast yapar kimisi kendini tutar haftalık yapar..
    Tahrik edici unsurlar olmazsa bu süre uzar.
    Bu istek birçok erkekte vardır.
    Yaş ilerledikçe bu istek aralığı uzar.
    Ama 30 yaş işin başı sayılır.
    Normal yani.

1|1
    0|0
  • Ben de 27yim bakirim. Hergün yapmıyorum ama bazen bikaç gün yapmasam sapıtabşliyorum günde bikaç kere gibi. O da tabi namazı filan zora sokuyor tekrar duş almak vs. Düzenli yapıyor galiba nişanlın düzene bağlamış :) yani sıkıntı yapmana gerek yok kardeş evlenince geçer o mast alışkanlığı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne yapsın adam? sanane elleme.

1|0
    0|0
Yükleniyor...