Kendime güvenim bitti....

ya soru biraz saçma gibi ama cevaplarsanız sevinirim. Benim problemim malesef boyut. 19 yaşındayım ve 12 cm. Bu yaştan sonra büyüyeceğini sanmıyorum ve bu boyut benim özgüvenimi bitirdi. Performansımda bir sorun olacağını sanmıyorum. Ama duyduğuma göre bazı pozisyonları bile yapamazmışım. Çok yıkıcı birşey ya. Kız arkadaşımla cinsellik konuşurken boyutla alakalı birşey sordu. Düzgün cevap bile veremedim. Onunla sevişmeye bile çekiniyorum sırf bu yüzden. Ilerde eşimin bile başka insanlar hakkında düşüncelere kapılacağını hatta belkide fazla meraktan dolayı beni aldatacağını düşünüyorum. Kimseylede paylaşamıyorum. Fazlamı abartıyorum sizce?

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• büyütmeyi dene öyle bişey varmış sanırımsam bence araştır en fazla 5 cm mi ne büyütüyolarmış

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence biraz abartıyorsun.Kendine güvenini yitirme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeş işlevi önemli. eğer bu şekilde düşünürde ilişki esnasında etki altında kalırsn kuş kalkmaz. sonra partnerin :O gizli kullnıcının kuşu kalkmadı. kuş gribi olmuş garibim der. hiç tkma bence

0|0
    0|0
    • ya yok yanındayken öyle bir problem yok ama işte benim problemim farklı :(

• standardı 11 cm. standardın üzerindesin. hiç kompleks yapma senin 12 cm diye karşındaki kişinin vajinası da altın kaplı değil ya

• standart 11 mi? Ama bana hiç öyle gelmiyor.

• Jelq tekniği yaz arat, dikkatli bir şekilde uygula. Çokta abartma bu özgüven olayını.

0|0
    0|1
  • ya benim ki 25 cm çok mü büyük. ilişkiye gelınce bı bahane uyduruyo geneli kaçıyo :(

0|0
    0|1
  • bunla ilgili boyutu uzatan ürünler var... ne kadar sağlıklı bilemem ama...

0|0
    0|0
    • bende ne kadar sağlıklı bilmiyorum. Bide o ürünler için erkenmi onuda bilmiyorum

• Seninle aynıyız kardeşim yaşımız aynı boyut aynı . tek fark senin sevgilin falan olmuş benim hiç olmadı. Soruya gelecek olursak senin gibi düşünüyorum

0|0
    0|0
    • senin adınada sormuş oldum cevapları sende oku bari.

• öyle yapıcam zaten :)

• ya boyut onemsız dıyen yalan soyler tabıkı onemlı ama buyutmek gıbı bı ımkanınızda yok nettekıler sızı hasta eder olanından da olursunuz ama her kadın ıcıın ılıskıde penıs ılk rolü oynamaz penısın yerını farklı taktıklerle doldurursanız mesela ıyı öpüşürsenıx yada ellerını ıyı kullanırsaznı vs vs . en son ilişki olursa daha ıyı olur zaten buyuk penıste kadınlara acı verır yanı övunenler ıcten ıce aglıyolar aslında cunkı zevk degıl acı verıyolar takmayın kafanıza

• ben ergenliğe geç girdim galiba.büyümeye devam ediyor. :) geçen yıl 10 cm di bu yıl 13-14.

bakalım ne kadar daha uzayacak.ama 15 cm yi geçmesin ya.

0|0
    0|0
    • amaliaytla penis uzamaz ben denedim 12 cm amaliyat oldum yine 12 cm inanmayın kandırıyorlar aksini idda eden varsa ispatlarım yalan paranızı verip benimgibi pişman olmayın 4000 tl gitti ve çok pişmanlık duydum halende duymaktayım

• sizin sayenizde böyle düşünenler varsa aydılansınlar diye yazdım senin icin gecerlideyill yukarıda bayan arkadaş deinmişti konuya ondan yazdım

• he tamam :D

Yükleniyor...