Orgazm olup olmadığımı nasıl anlarım?

Ben ilk defa masturbasyonu farketmeden yapmistim, daha dogrusu onun adinin masturbasyon oldugunu sonradan ogrendim ve lisedeydim o zamanlar. Oraya dokunmak, uyurken yastigi sıkıştırmak hosuma gidiyordu. Sonralarinda anladim ki bu normal herkese zevkli bisey 2haftada bir, 2 ayda bir, okul zamanlari 3-4 ay ellemeden dururum (kafamin yogun olmadigi tatil zamanlarinda issizlikten aklima geliyor sanirim) neyse oyle arada yaparim ama bir titreme gelir, hafif islaklik, biraz terleme tamam. Bu mudur orgazm? Ya da ben hic olmadim mi? Ya da kucuk yasta kesfettigim icin su an o zevk bana orgazm gibi mi geliyor?

0|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• ıslaklık ter ve titreme her zaman orgazm anlamına gelmez
    elini attığın anda hatta hiç elini sürmeden düşünerek de ıslanır düşünmenin heyecanına bağlı olarak terleyebilirsin
    titremeye gelince oda alınan zevkten kaynaklanır

ayrıca orgazm 3 çeşittir
    klitoral orgazm (sahte orgazm)
    vajinal orgazm (gerçek orgazm)
    zihinsel orgazm (ki bunu başaran kadın milyarda bir anca vardır :D)

seninki klitoral orgazm olabilir
    ama olabilir diyorum çünkü yukarda açıkladığım gibi sadece üçü oluyor diye orgazm oldun diyemeyiz

orgazm anında beyin resetlenir
    herşey daha net daha renkli daha aydınlık görünür
    titreme dediğin içim ürperdi gibi değil had safhada olur
    ıslanma değil sulanma olur
    terleme değişkendir onun hakkında yorum yapamam
    ayrıca ardından içinde bir pişmanlık hisside olur (bazen olmayabilir ama genelde olur)
    bacak kaslarında yanma
    vajina bölgesinde hafif tatlı bir ağrı
    vajinanda normalin üstünde bir genişleme
    göğüslerinde ve kalçanda aşırı sıkılma avuçlanma isteği oluyorsa ve bunların hepsi o anda oluyorsa işte o gerçek orgazmdır

vajinal orgazma parantezle gerçek orgazm dedim aklın karışmasın oradaki kastım yaşanması gereken gerçek orgazm dır :D

ve emin ol onu hakkıyla yaşadığında mast a veda edecek aklına getirmeyeceksin :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• anlayamazsın yaşarsın

0|0
    0|0
  • uygulamalı görmek istersen ara beni boya beni, 0900 910 90 90 :)

0|0
    0|0
  • küçük yaşta keşfetmişsin şanslısın.

0|0
    0|0
    • Sans mj sanssizlik mi bilemiyorum iste, belki benim maksimum hissedecegim bu kadar ve kendimi bosuna zorliyorum daha fazlasi olsun diye. Belki de daha fazlasi olabilecek ama ben kucuklukten beri bu kadar bildigim icin bu normal geliyor.

• ee tabi etkisi var ben 3 yaşından beri yaparım bazen sıkıcı geliyor. Ama daha çok zevk alman için düşünsel şeylerde önemli istersen seks hikayeleri oku, videoda olurda onlar haya gücünü zayıflatır. Birde elektrik dalgası veren masja aletiyle yap manyak süper oluyor.

• Mastürbasyon yaparken vücudun kasılır ve titreme olur. Gözlerini kısarsın. Vücudun doğrulmaya çalışır kasıntıdan dolayı ama kasılamaz. Eğer bunlar oluyorsa orgazm oluyorsun demektir.

0|0
    0|0
  • şimdi bunu anlatmak uzun

0|0
    0|0
  • islaklik ve rahatlama oluyosa orgazim olmusun iste

0|0
    0|0
  • olmus ıste daha fazlasını ıcıne bırı gırdıgınde hıssedersın

0|0
    0|0
  • kafana göre kurcala salla orgazmı morgazmı zevk alıyosan sorun yok (:

0|0
    0|0
  • evet azdaha devam et bırakma o an

0|0
    0|0
  • muthiş bir ıslanma ve rahatlama

0|0
    0|0
  • anlatırım ;)

0|0
    0|0
  • daha ötesi var ama öğrenmen lazım :P

0|0
    0|0
    • Ama gercekten denedm ne karar ugrassam da ayni islaklik. Hatta bir gun yalnizken tamamen buna ugrastim, bir yerde yanlis mi yapiyorum bilmiyorum. Bir de her kizda olmaz diyorlar ondan mi?

• anlatırım sana sonra

• epey yorum yapan olmuş. oldunmu argazm squirting derecesinde.

• sen hiç olmamışsın ki. çok istekli değilsin sen hem

0|0
    0|0
  • Aşırı mı zevk alıyorsun?

0|0
    0|0
  • Mast yaptıktan sonra iştah geçiyor mu? Senin her seferinde yarıda kestiginden şüpheleniyorum?

0|0
    0|0
    • Yarida birakip birakmadigima emin degilim, istahlik bir durumum olmuyo aslinda =/

• yaptıktan sonra bir rahatlama boşalma hissi oluyo mu? ve de aşırı zevklenip ıslanıp titreyince bitiyo mu?

0|0
    0|0
    • Asiri rahatlamiyorum ama tabi bir yorgunluk gelir gibi oluyo, bosalma degil islanma kadar oluyor. Asiri zevklenmeden kastin ne bilemiyorum da zevk veriyor evet.

• Sivi geliyo ama durust olayim o sivi titremeden sonra mi geliyo onu hissedemedim hic, yani islaklik olusuyor evet ama biseyler inmiyo hic :(

• sen oral seks veya gerçek sesle belki iyice boşalabilirsin. titreyip kendinden geçersin. ıslaklık oluşur titrersin ama devamında inleyerek kasılarak boşalırsın bir sıvı gelir. ım düşününce bile hoş :)

• Ya git şuradan içimi tuhaf ettin durduk yere pu sana

0|0
    0|0
    • Neden? Kotu bir sey mi yazmisim :(

• Ben de tiksinecek bisey yazdim sandim uzuldum, asil sana pu !

• Aboo şuna bak suyuna kadar yazdın gelde tahrik olma

Kızlar Ne Diyor 2

• Titriyor, istem disi ritmik kasilmalar yasiyor ve kalp atislarin hizlaniyorsa o orgazmdir.

Zevkin doruk noktasi yani.

0|0
    0|0
  • Bende yastığa sürtünürken keşfetmiştim küçükknde öpüşenleri görünce bş tuhaf oluyordum bence şanslısın canım

0|0
    0|0
    • Peki bisey sorayim kizlardan hazir cevap gelmisken, sen de boyle titreyerek icinden sivi geliyor mu? Hic boyle tamam simdi oldum dedigin oldu mu?

• Evet oldu oluk oluk akıyor

Yükleniyor...