Cinsel ilişkiye gireceğim sırada partnerim'e girmekte zorluk yaşıyorum , nedendir?

Biraz fazla esnek sanırsam girerken esneme yapıyor

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• zarı esnek vajinası dar olabilir ya da senin penisin kalında zorlar birde hemen girmemi istiyor diyosun ön sevişme olmadan vajina dardır seviştikçe artan hazla ıslanıp genişler ilişkiye hazırlanır
    madem direk girmeni istiyo biraz kayganlaştıcı ve biraz da kas gücüyle işi çözebilirsin sanırım genişlemden girmeni daha iyi hissetmek için ya da zorlayarak beceriyorum alamıyor diye seni zevklendirmek için özellikle istiyor ama gerçekten zorlanıyosa yapma dinleme sen onu olurda zorlamaya bağlı bir yaralanma olursa sebebi sen olacaksın çünkü

ön sevişmeye izin vermiyosa gerçekten hemen istiyosa girmeden önce biraz parmaklarınla falan alıştır vajinayı en azından kalkmadı de onu bekliyorum de uydur bişeyler
    ciddiyim zorlama nedeniyle yırtılma tahriş yaralanma travma vb olduğunda ben istedim değil sen zorladın olacaktır sonuç.;)

0|0
    0|0
    • Yok ya sonuc almanya brazilya maçı gibi bir gol olmadı :( :(

• ne yaptında sonuç bu oldu?

• Birşey yapmama gerek bile kalmadı 8 defa ofsayt oldu erken düdük çaldılar...

Kızlar Ne Diyor 2

• 10-12 tane kızlık zarı çeşidi var. kadınlar %80 oranında herkesin bildiği vajina türüne sahip olsa da bazıları esnek oluyo ve doğum yaparken yırtılıyo. hem esnek hem de küçük sanırsam

0|0
    0|0
    • Valla bilemiyorum kafama cok takılıyor acaba sorun ben de mi..

• Hea iyi o zaman , teşekkür ederim.

• rica ederim :)

• zar olma ihtimali var mıdır ki bilemedim

0|0
    0|0
    • eğer kız ise kesin vardır, ama kalkmış bir penisin zarı delmesi gerekmezmi?

Erkekler Ne Diyor 3

• ıhh zorla zorla.

0|0
    0|0
  • aga senin alet kalkıyomu?

0|0
    0|0
  • ya da dardır

0|0
    0|0
    • Usta oyle bir darlık değil girdiğim kişi folloş olmus artık :D

Yükleniyor...