Cinsel duyguları yok edecek, baskılayacak hap arıyorum?

Cinsel duygularıma ket vuracak hap arıyorum. İşime, arabama, kitaplarıma, müzik arşivime odaklanmam lazım. Spor yapıyorum ama salona gelen bayanlardan bazen dikkatimi çekenler oluyor, avm'lerde de öyle, bu durum bende rahatsızlık, ruhsal gerginlik yaratıyor. Önereceğiniz hap karşı cinsle tanışma arzusunu bütünüyle yok etmeli, tamamen bertaraf etmeli.

Doktora gitsem benimle kafa bulur, iyi ya işte ne güzel falan der. Daha önce lustral kullanıyordum, ilk zamanlar etkili olsa da sonradan bu etki kayboluyor. Bayanlardan kullanan vardır belki. Ne önerirsiniz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• karşı cinse bakma tuzu şekeri kes marul ye alkol alma acılı baharatlı tereyağı muz tarçın afrodizyak tarzı şeylerden uzak dur kendinide aynada izleme sporcu takviyesi kullanma bende spor yaptım hayallerine sahip çık düşünme dine ver zamanla bitiyor daha iradeli oluyorsun ama hemen yapabileceğin birşey değil yıllar alıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Psikiyatriste gidersen asla dalga geçmez. Gitmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • psikiatri ilaçlarının hemen hepsi az çok yapabilir.. ben bir ara anafranil kullanmıştım cinsellik nedir unuttum..

0|0
    0|0
  • Haci yemege sap at kalkmaz:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...