Hiç lezbiyen ilişki yaşadınız mı?

Normal bir ilişki herkes için çok kolay. Erkek ve kadın ama kadınların kadınlara bunu söyleyebilmesi ve faaliyete geçebilmesi bence zor.

Böyle bir ilişki yaşadınız mı? Olaylar nasıl gelişti?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• yaşamadım

ama bir keresinde , yurtta bir kız arkadaşımla birlikte uyuyorduk.

(ikimiz de kesinlikle lezbiyen değiliz)

boyun fetişim vardır benim de.

ben yüzüstü yatarken, üzerime doğru uzanıp boynumu öpmüştü, uzun bir süre boyunca.

0|3
    0|0
    • vavvvvv:) bilmem ama kızların bunu birbirine teklif etmesi zordur heralde

• ben yaşadım ama sadece sanaldı.ve bunu hiçkimseye anlatamadım.ve ayrıldım kızdan çünkü arkadaşlarım öğrenir diye korktum.eğer öğrenseler büyük tepki gösterirlerdi.ama şimdi de çok özlüyorum onu:/

• hoşuna gitmiş miydi peki?

Kızlar Ne Diyor 4

• ben yaşadım ama sadece sanaldı.ve bunu hiçkimseye anlatamadım.ve ayrıldım kızdan çünkü arkadaşlarım öğrenir diye korktum.eğer öğrenseler büyük tepki gösterirlerdi.ama şimdi de çok özlüyorum onu:/

0|0
    0|0
  • Yaşamadım ama en yakın zamanda lezbiyen ilişki yaşamak istiyorum..

0|0
    0|0
  • hiç yaşamadım ..

o duyguyada hiç burunmedim ama 2 de bir elleyen bana bir eğilimi olan bir arkadaşım var

0|0
    0|0
    • nerden biliyosun lezbiyen olduğunu .dokunmak sevgi gösterisi de olabilir .tabii nereyi ellediğine bağlı:)

• sevgılım var

• öyleyse onunla bişeycik olsun :))

• Hayır yaşamadım

0|0
    0|0
    • hiç aklından geçti mi yada böyle bir teklif aldın mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Lezbiyen kızlar daha güzel olur derler doğrumu acaba? Bütün kılzar güzel olmak için lez olmasın sonra..

0|0
    0|0
    • o nedenmiş?öyleyse çok yakışıklı erkeklerin de yumuşacık olması gerek

• insanların diş görünüşünden hiçbirşey anlayamazsın.tek birşey dışında .kızların bakire olup olmaması:))

• Yanıldın işte bu konuda ben kızların yürüyüşünden bakire olup olmadığını anlıyorum .. bU konuda çokiddaalıyım..

• Pek cesaretli göremedim :) İtiraf saati başladı hanımlar... Eeee Hadi. :)

0|0
    0|0
    • soru çok ağır oldu galiba .))))

• Devam devam bekliyoruz... Relax... Vardır babayiğitler açıklayacak :)

Yükleniyor...