Yeni evliyim yardımınıza ihtiyacım var?

yeni evliyim 3 gün oldu daha ben hasta olduğum için beraber olamıoruzzz ama kendisi ölede olucağını sölüooo napıcam bilmiorumm bitmesine daha 4 gün var yaaa

Güncellemeler:
sonunda ilşkiye girdik kurtuldum bu durumdann :D

0|1
16|40

En İyi Erkek Görüşü

• Eşin anlayışlı olmalı. Günah hem. Birleşme dışında sevişebilirsiniz isterse onu elle filan tatmin edebilirsin

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun kardeş :) nasıl geçti ilk geceniz :)

• hap kullanmak istmiodumm geri çekmedi kendinii.. kullanayım barii

• O da kendince haklı ilk seferde acemilik olur. Ben de bakirim bende de olabilir yani

Erkekler Ne Diyor 39

• Adetin bitmesini bekle mutlaka.

1|0
    0|0
  • 4 gun bekleyemiyomuymuş öyle bir durumda ilişki 2 taraf içinde çok zararlı mikrop kapma olasılığı çok yüksek.

0|0
    0|0
    • yani eve girmek istemiorumm allahtann ramazan varr eve sahurda filan gelioruzzz o zaman bile hadi yapalım diooo yahu dur bekle 4 gün sonra olur yok dinlemiooo kendimi odaya kitliorumm ölelikle yıttıp 3 günü

• O değil de sen niye takvimini doğru düzgün ayarlamıyon? Regl başlangıcına düğün mü konur?
    Yorumcular siz de azcık bu taraftan bakın.

2|0
    0|0
  • seni vajina etrafındaki et parçası olarak görüyor
    bu iş olmadan boşan

3|0
    0|0
    • öyle düşünüoum bende yani sevmesem bırakıcammm işte seviorumm

• o zaman vajinan etrafındaki et rolünü oyna

• Bu tamamen hata olur. Hem senin için hem onun için.

0|0
    0|0
  • Nasil bir kica l*n o hicmi dusunmuyo seni ben gomlek alirken bile kili kirk yararim nasil evleniyorsunuz boyle tiplerle hayret.

2|0
    0|0
    • arkadaşım 4 yıllık ilşki sonucu evlendikk yani anlayışlıydı kendisi ama aynı evde ateşle barut kalamıomuşşşş anlıcannnn

• ya olsun yanii insanın karakteridirrr

• Sanada ALLAH sabir versin bacim isin zor nasil baslarsa oyle gider oyle intiba birakir ilerde sogukluk yasamak istemiyorsaniz dikkatli olun hadi eywllh.

• Sabretsin...

0|0
    0|0
  • Bir eşine bir sana üzüldüm bea.

1|0
    0|0
  • hadi gözünüz aydın :D

1|0
    0|0
  • Hasta hasta ilişkiyemi girdin. Günahı takmamış anlâdimda buduruma alışmalısiniz. Adetliyken oralla çozebilirsin sorunu.

0|0
    0|0
    • geçtide girdim arkadaşımmm

• ne acemisi ustasıymış :D yani acı verdi anlıcan çokkk

• Usta olsa acı vermezdi okadar. Sabirli ve anlayisli olurdu. Önce senin orgazmini dusunurdu. İşin ehli bir erkek önce partnerini zevke getirir. Erkekler zaten her halukarda boşalır. Önce seni tatmin etmeli

• Sevişin 4 gun boyu sonra yaparsiniz hem depolamis olursunuz 4 gun sonra dahada istekli olursunuz reis

0|0
    0|0
    • vallah onuda denemeye kalktık ama sonuca bağlıcak malesef yaklaşmıorum artıkk

• onuda denedim ama sonnuca bağlıo diorummm

• Kes çükünü sende kurtul bizde kurtulalim reis

• Beklesin biraz daha, sadece sevişiverin istersen oral yap ona.

0|0
    0|0
  • olursun ama çok kan gelir ve ağır bir koku ayrıyeten iki gün çekeceğin yoğun sancı

1|0
    0|0
  • Acelesi ne ki? :/

0|0
    0|0
  • Sakınnnn

0|0
    0|0
  • adetliyken yapma haram. beklesin ne var sende ona oral yap arasıra başka tatmin yolları yap. nasıl denk getirdin böyle

0|0
    0|0
  • aman yapma derim sagliksiz hastalik kaparsiniz ikinizde elinle idare et onu

0|0
    0|0
  • izin verme hastalık kaynağıdır zira o adam hasta olur bel soğukluğu olma sansı yüksek

0|0
    0|0
  • Allah korusun rahim kanserine yakalanırsın. Sık dişi sayılı gün çabuk geçer.

0|0
    0|0
  • Bekleyin heyecan yok

0|0
    0|0
  • 4 gün sonra dahada zevk alıcaksın merak etme sende alışkanlık yapıcak adeten sonra cinsel ilişki

0|0
    0|0
    • 4 güne kadar benim koca beklemiooo

• iğrenc ya :(

0|0
    0|0
  • yok ya sakın kabul etme ve regl iken ilişki olmayacağını anlat...

0|0
    0|0
  • Iyi bari yapip kurtuldun

0|0
    0|0
  • bu kadarmı azmıs 3 gün beklemiş biraz daha beklesin.

0|0
    0|0
  • oral sexle filan idare edin

0|0
    0|0
  • Merhaba ne taptin abla ya hayatinni karatmisin adamin

0|0
    0|0
  • hasta iken sana dpkunuz ise bir haram a girmiş olur 2 bu haramdan doğacak günahtan mesul olur sabıurlı olsun ne olmuş helalini ham mı etmek istiyor

0|0
    1|0
  • oral yap eşine ellerinle tatmin et

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 16

• Kadın ruhundan anlamadığı belli.

1|1
    0|0
  • amma sabırsızmış :)

0|1
    0|0
  • sağlık açısından uygun olmadığını anlat

1|0
    0|0
    • yok okumuş bir yerdeee sakıncası yokmuş günah diorum onuda anlamıooo vallah annemin evine gidicem yani geçtikten sonra gelicemm

• ben olucaktımdaa geçikti 1 hafta filan stresden herhaldeee tam evlenicem ogün sabahı oldum yani şans yanii hehrhalde allah görmemi istedi anlayışsız olduğunuuu

• bu kadar takılmamak lazım üzme kendini sen kaçan kovalanır npcan :)

• Belden ustunu kullanarak onu rahatlatmayi dene

0|1
    0|0
    • yokk onu denemedşm yaklaşmadım hiç :D

• Kotu Allah yardmcn olsun

• Koçum beeee :D Q7 1, sen 2. İzlemeye doyamıyok.

• Mikrop kaparsın söyle otursun oturduğu yerde

0|1
    0|0
  • Çok kanamaniz oldu mu

0|0
    0|0
    • oldu hemdee çokk yaniii her taraf kan oldu diyebilirimmmm

• Regln bitmismiydi

• evettt bitmiştii.. yani acı vermio diolaar ya yalan ooo sırf acı söleyim

• Ramazan ayinda nasil dugun oluyor,?

0|1
    0|0
    • nikah yaptık arkadaşş düğünde ramazandan sonra allahın izniyle

• Kasık ağrısı sehir efsanesi bacim. Benim canım yandigi icin esim ilişkiyi bırakmıştı ilk zamanlarda alistira alistira yaparız demişti ne kasık ağrısı oldu ne bişey aldı beni göğsüne saçlarımı oksaya oksaya uyuttu. kocan beklesin regl olurken her yet kan olur zaten kokuda oluyor

1|1
    0|0
  • Inanci falan mi yok onun özel günlerde kadına yaklasilmaz haram bunu söyle ona bilmiyorsa da araştırsın

0|1
    0|0
    • yahu biliomuş ama bir yerde okumuşş yapılabiliomuş diooo... yani amacı yapmak anlıcan

• sonuç aynı canım odadan çıkmıorumm değişmioo 2 gün kaldıı allahtan kurtulucam bu işkenceden :D

• 2gun de sabretsin canım

• gercekten ıgrenc bu kadar bekleyen adam 4 gun mu bekleyemıyor , bu adamla senın işin zor benden demesi, yasada gör:))

1|1
    0|0
    • bilemicemm zor mu kolay mı ama 3 günn cidden ölüm gibiydi yahuu vallah kaçıcak delik kalmadı ilk gün bak yaklaştııı tamam filan böle yaklaştık birbirimizeee sonra bir baktımm belden aşağıya açmaya başlıoo dedim dur ordaaaa sonra bıraktım o şekill kasık ağrısı çekti durdu bütün günn akıllanmıodaa

• canım bakireysen hastalıgın bıttıgınde yapın karnım ağrıyor hastayım sonuçta sabret de son ıkı gun ztn fazla olmazsın 2 gun daha sabredın

0|1
    0|0
  • fazla akmıosa sorun olmazki

0|1
    1|0
  • Ya sacmalamasin ne igrenc bir dusunce. yapacak hicbisey yok adam gibi bekliycek.

1|1
    0|0
  • Beklesin az daha yahu kaçıyosun sanki:D sen onu tatmin etmeye bak baska yollarla canım;)

0|0
    0|0
    • yok yani öyle yaparsam sonu kötü biticeği için yaklaşmıorum bilee

• Kesinlikle olmaması gereken birşey, sakın yapma

0|0
    0|0
  • Doğru olan beklemeniz elbette kesinlikle sağlıksız bir durum. Enfeksiyon riski olduğu gibi aynı zamanda da büyük günah.

0|0
    0|0
Yükleniyor...