Erken boşalan erkek?

Erken boşalan erkeğe beni neden beklemiyorsun , beni hiç düşünmüyorsun, yine çabuk bitti gibi şeyler söylenirse nolur?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Tartışma çıkar
    bencillik işte bunlar hep

0|0
    0|0
    • Peki beni hiç düşünmemesi bencillik değilde ne işi bitince kenara geçip yatmak benim de hakkım değil mi insan eliyle vs yardımcı olur umrunda bile değilim

• işte bencillik dediğim onun yaptığı

Erkekler Ne Diyor 22

• bütün gururu incinir özgüvenni kaybeder... eğer düzenli bir cinsel hayatı var ve erken boşanıyorsa sıkıntılı ama zaten ayda yılda bir oluyorsa erken boşalması normal...

ön sevişmeyi uzun tutmalı ve pozisyon değişikliği olmalı sürekli erkek o zaman erken boşalamaz veya 2. tura dönmek gerekir :)

0|0
    0|0
  • araştırma sonucu avrupanın en erken boşalan erkekleri türkiyede. yani çok bilen erkeklerimiz avrupanın en beceriksizi

1|0
    0|0
  • böyle söylemek sadece ikinize de zarar verir üzülür erkek yani bunun çözümleri var ama sen direk böyle dersen olmaz tatlı dille dile getirirsen olur ama öyle olmaz

0|0
    0|0
  • gururu kırılır. haydar dümen'e speddy gonalez rumuzuyla yazın bir ne diyecek üstad. gerçi kremi spreyi neyi varmış alın bir deneyin.

0|0
    0|0
  • öyle olduğunda söylendiğinde bende sende elini çabuk tut geç kalma seni mi bekleyeceğim diyorum canım .)

0|0
    0|0
  • bu seferde kaldıramaz herhalde :)

0|0
    0|0
  • Söyleyebilirsin tabi ama kızarak değil.

0|0
    0|0
  • 2'nci turu deneseniz?

0|0
    0|0
  • iki ihtimal var

A. kaldıramaz

B. daha da erken boşalır

seç beğen al :D

0|0
    0|0
  • olumsuz etkiler bence şükür böyle sıkıntım yok

0|0
    0|0
  • bu bir sorun. düzeltmeye çalışabilirsiniz bunu ama böyle şeyler söylemek zarar verir sadece

0|0
    0|0
  • Ayip olur:)

0|0
    0|0
  • Gururu incinir. ön sevişmeyi uzun tutun sizde. ilk boşalmadan sonra devamını getiremiyormu arkadaş

0|0
    0|0
  • En basitinden yerin dibine sokmuş olursun

0|0
    0|0
  • utandırırsın daa cok da gururunu incitirsin

0|0
    0|0
  • İkinciyi yapmıyormu?

0|0
    0|0
  • öyle erkek mi olur erkek dediğin önce karşıdakini düşünmeli

0|0
    0|0
  • hak edıyor bence soyle

0|0
    0|0
  • rahatsız olur onuru gururu kırılabilir belkı

0|0
    0|0
  • erkeğin elinde değilki o ya bişy olmaz ama zamanla moralini bozarsın boşalsında inmesin o önemli

0|0
    1|0
  • bence konusarak güzel dille anlat durumu benide bekle ben zevk alamıyorum diyebilirisn ama güzel bir dille

0|0
    0|0
  • erkege bağlı şahsen ben yattıgım kıza soruyorm boşaldıkdan sonra daha boşalamadıysa boşalmasına yardımcı oluyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• :D yürü bee kahramanımız ol. Bunu dersen bir daha zor sevişirsin.

0|0
    0|0
  • Yorumlarını okudum da seni tatmin edemeyen bir adamı tatmin etmek zorunda değilsin. Aynen böyle söyle. Ben kullanılmış gibi hissediyorum demiştim eşim bir egzersiz yapıp bosalmasini kontrol etmeyi başarmıştı. Yani sana verdiği degerlede alakali

0|0
    0|0
  • aynı sorun bizde de var , Erken boşalmaya taklıp kalmayın o da bir hastalık gibi , 2. 3. birleşmeleri arzulayın..

0|0
    0|0
  • Bir daha yapmaz :)

0|0
    0|0
    • Neyi yapmaz erken boşalmayımı?

• İşe yaramadı hatta uzaklaştı

• Bencilliğinden değil sıkıntısı olduğu için erken boşalıyor o zaman ya da fazla heyecanlanıp tutamıyor kendini zamanla düzelebilir düzenli bir ilişkiniz varsa

Yükleniyor...