Hep benden uzak duruyor..:( bunun sebebi ne?

Erkek arkadaşlar lütfen cevap verirmisiniz?
Özellikle erkek arkadaşlara soruyorum. ramazan ayından beri eşimle toplasan 3 kez birlikte olduk. hep benden uzak duruyor..:( bunun sebebi ne? bir erkek ne kadar süre cinsel ilişkiye girmeden yaşayabilir? Teşekkürler

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eş de olsa bu ayda uzaklaşmak gerekir böyle şeylerden. Zaten evlenmek de zinayı helal kılmak için helaldir. Evlenmemenin günah olmasının sebebi budur.

Bir erkek ilişkiye girmeden aylar geçirebilir ama mast. yapmadan bu süre ortalama 15 gün - 1 ay olabilir yani tam olarak bilemiyorum :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bakara Suresi 187. Ayet : Oruç gecesinde kadınlarınıza yaklaşmak size helal kılındı. Onlar, size örtüdürler, siz de onlara örtüsünüz. Allah (Ramazan gecelerinde hanımlarınıza yaklaşarak) kendinize zulmetmekte olduğunuzu bildi de tövbenizi kabul edip sizi affetti. Artık eşlerinize yaklaşın ve Allah'ın sizin için yazıp takdir etmiş olduğu şeyi arayın. Şafağın aydınlığı gecenin karanlığından ayırt edilinceye (tan yeri ağarıncaya) kadar yiyin, için. Sonra da akşama kadar orucu tam tutun. Bununla birlikte siz mescitlerde itikafta iken eşlerinize yaklaşmayın. Bunlar, Allah'ın koyduğu sınırlardır. Bu sınırlara yaklaşmayın. Allah, kendine karşı gelmekten sakınsınlar diye, âyetlerini insanlara böylece açıklar.

0|0
    0|0
  • Belki oruc onu yoruyordur içten içe belki bunun gūnah olduğundan rahat şevişemediğinden olabilir
    Birde bunu neden hep erkek istesin sen
    Teklif etsen bu onu dahada memnun
    Iyi hissetmesine sebep olur
    Bir kadın bu gece seni arzuluyorum gibi motive edici sözleri erkeğin cinsel yönden
    daha çoookk istiyor olduğunu belli et
    Şekerim

0|0
    0|0
    • Istiyorum ama aşkım dur kim banyo yapacak yorgunum diyor

• Ben seni yıkarım seni çoookk istiyorum seviş benimle yakışıklım sana bakınça çekiciliğine dayanamıyorum de bu onu gururlandırır
      Bazen bizlerde böyle olabiliyoruz işte o anda
      Siz kadınların yardımcı olması çoookk gūzel olur
      Devam şekerim

• Kendi adıma cevaplayım en fazla 2 hafta dayanırım oda çok zor 1 haftadan sonra zaten aklımdan çıkmamaya başlar yemek yemek, su içmek gibi bir ihtiyaç rahatsız ediyor yapmayınca :)

0|0
    0|0
  • ben canım 2 günde bir yaparım duramam bir erkek en fazla 4 gün ilişkisiz durar eşin seni aldatıyor olabilir

0|0
    0|0
  • Yasadigi psikolojiye göre değişir sorunları varsa aylarca sürebilir zaman ver eşine

0|0
    0|0
  • eşinizlee konustunuzmuu acaba bu aylarda insan böyle seyler yapmaktann vicdanen rahatsızlıkk duyuyorr kendi adımaa öyle belkide bu yuzden olamazmıı ablası

0|0
    0|0
    • İnşallah ondandır :( başka sebebi olmasın da

• Evet böyleydi , neden soğutayım ki?

• niye erkek ilişkiden soguyamazmıı ablasıı belkii öyledir ddiye söyledim bu arada geçen ramazanda böyleymişş neden sıkıntıı yaptın kendinee şimdii

• en fazla 2 hafta. yoruluyordur.

0|0
    0|0
  • Yaşı kaç?

0|0
    0|0
  • ablacım ben 20 yıldır sol elimle idare ediyorum bir suresı yok onun

0|0
    0|0
  • sıkma canını ramazan dolayısıyla dükkanı kapatmıstır.. bayramdan sonra acılır..

0|0
    0|0
  • Oruç tutuyorsa Belki enerjisini toplayamıyordur.

0|0
    0|0
  • dini açıdan düşünüyorsa yapmaz ama yinede duramaz ya günah değil kadınını mutlu etmemek istediği zaman onun borcu var ama

0|0
    0|0
  • Ramazanın verdiği bir etki olabilir, oruç tutuyorsa tabi. Sizin yaşta söylediğiniz sayı az tabi. Erkek cinsel ilişkiye girmezse ölmez de :) sperm kesesi dolduğunda bir şekilde boşalma ihtiyacı hisseder.

0|0
    0|0
  • bana sen lazımsın:))) ramazan olduğu içindir... üstüne gitme...

0|0
    0|0
  • Vicdani bişi bu ya. ramazanda hunharca sevişecek hali yok adamın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...