Kürtaj kaç lira? Zor bir işlem mi? Yardımcı olur musunuz?

3 aylık olduğunu sandığım bir gebeliği bitirmek istiyorum erkek arkadaşım hamile olduğumu öğrenince ortadan kayboldu. Ben korunuyordum dedi korunduğu da geri çekilme... annesine gittim beni alakadar eden bir şey değil dedi. aldırmak zorundayım henüz öğrenciyim param da yok kürtaj pahalı mıdır?

0|1
7|26

En İyi Kız Görüşü

• Özel hastanede 700 tl yaptırdım yasak demişler, kılıfına uydurup yapılıyor. Çok geçmiş olsun durumuna çok üzüldüm.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Fiyattan çok süresi önemli.10 haftaya kadar yasal süre.

0|0
    0|0
  • Devlet Hastanelerin de belli bir hafta için de ücretsiz,3 ay neden bekledin, belli bir haftadan sonra yasak kanunen, sağlıklı düşünmen imkansız şu an kimsem yokmu?

0|0
    0|0
  • 0 212 241 48 93 buraya tel et fıyatlarını ogrenırsın yazık dıyorum başka bır soz bulamıyorum oyle adı kısılerle nasıl bırlıkte olabılıyorsunuz hayret verıcı bır olay

1|0
    0|0
  • İkinizin hatasını niye o masum can ödüyor... yapmasaydın aklın neredeydi neden o masum cana kıymak istiyorsun katil...

0|1
    0|0
  • yaşın 18 altindaysa o çocuk sıçtı, yani hastaneye gittiğnide sonuçta yaşın ortaya çıkacak büyük sıkıntı olur.
    Geçmiş olsun.
    Geri çekilme bir korunma yöntemi asla değildir bunu unutmamak gerekir.

0|0
    0|1
  • 1000 tl civarı en fazla. yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • Dün yediğin hurmalar...

1|0
    0|0
  • sevgilin ve annesi adam değilmiş soon of the bitch hepsi..

1|0
    0|0
  • Umarım yaptıramazsın. İkinizin hatasını masum bir çocuk ödemez. Ve umarım bunun hesabını ömrün boyunca vermek zorunda kalırsın

0|0
    0|0
  • Yaş kaç hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • Yardım etmeye çalışmak yerine yargılamak da moda olmuş.

0|0
    0|0
  • Cok kotu olmus ya niye neden demek icin artik gec Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Ve bir bebek daha 5 dakikalık zevke kurban gider :-\

1|0
    0|0
  • allah yardımcınız olsun katil olmazsınız inşallah.

0|1
    0|0
  • Kim yat dedi sana 3 aylığına almazlar

0|1
    0|0
  • kusura bakma oda senin hatan. boşaldıktan sonra çıkmış içinden :P yazık geçmiş olsun. artık çok zor özel hastanelere gitcen. devlette yasak.

0|0
    0|0
  • Kürtaj cinayetir

0|0
    0|0
  • kürtaj yaptırdın mı

0|0
    0|0
  • Aha dimdide kurtaj parasi icin vercez sonrada nasil diktircez ya nekadar rahatsiniz

0|1
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Kondomsuz takilmamak lazim

0|0
    0|1
  • Yazık sana be kardeşim o konularda bilgim yok

0|0
    0|1
  • Ya bir bebeğin parçalanarak ölmesine sebep olacaksın ya da istemediğin bir bebek doğuracaksın. bebeğe acıdım ama iyi olmuş sana mutlu oldum cidden

0|0
    0|0
  • Almazlar 3 aylık olmuş diyorsun ki bence aldırma yazık Allahın verdiği can. Diğeri erkek arkadaşın tam şerefsizmiş ayıp ya şimdiki çoğu erkeğin sadece cinsi erkek normal erkeklikle alakası yok.

0|0
    0|0
  • Şimdi aldır, sonra diktir. Süper lan.

İnşallah kürtaj yaptıramayıp bebeğinle ortada kalırsın.

0|1
    3|1
    • Sonrada bakireyim diye gezsin

• S... lip b.. lu bir tuvalet kağıdı gibi atılmışsın işte kızım. Konuşma daha. Yapmasaydın. Suç senin. Mağdur ayağına yatma.

O ağzına neler neler almışsındır. Utan, o ağzına Allah'ın adını alma bari.

• Sınanmadığın günahın masumu değilsin !
      Kimse kınadığını yaşamadan ölmez ( hadisi şerif)

• 800 tl falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dogurursan dna testiye donunu bile alirsin o serefsiz ailenin.

2|1
    0|0
  • oy oy ben dertlendim senin yerine :(

0|2
    0|0
  • Ah be kızım neden yaparsınız ki bunları...

0|2
    0|0
  • Allah yardimcin olsun. Bebegi aldirdiginda dna testi yaptirabilirsen yaptirda got olsunn serefsizler.

0|0
    0|0
  • Nıye 3 ay beklednki aldırmak ıcın.. Dolaş işte özel muayenehaneleri durumnu anlat 400 500 buluabilirsin.. normal hastanelere gtme zaten

0|0
    0|0
  • 10 haftadan büyüğü almazlar ki.

0|1
    0|0
Yükleniyor...