Biriyle Sevişmeyi Hiç Hayal Ettiniz Mi?

Merhaba arkadaşlar :) Hiç bir kimseyle ilişkiye girmedim. İlk eşimle olsun istiyorum. Öpüşmeyi bile bilmem. Ama bazen hoşlandığım kişilerle sevişmeyi hayal etmiyor değilim. Size de böyle oluyor mu? Mesela yolda çok yakışıklı bir çocuk görünce hemen onunla öpüşmeyi hayal ederim :) Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gördüğüm güzel kızlarla hep öpüşmeyi hayal ettim :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• seninki normal bazı kızlara böyle deyince siz erkekler abazasınız diyorlar biz hiç öyle şeyler yapmayız diyorlar.

0|0
    0|0
  • hayal etmeyle de kalmıyor gibi gibisin:P

0|0
    0|0
  • Kim etmiyordur ki ^^

0|0
    0|0
  • yaşın ufak büyüyünce ilişkiye girersin.

0|0
    0|0
  • #Kızlar bu duruma biraz daha geriden bakar erkeklerin hepsi hayal eder neyse

0|0
    0|0
  • Hayal etmekle kalıyorsa normal tabiki, ama çok hayal etme sonra kendini tutamayabilirsin

0|0
    0|0
  • ne hissediyon merak ettim :D

0|0
    0|0
  • Ilk esini bekle:)))

0|0
    0|0
  • doğal bizde hayal ediyoruz bazı zamanlar

0|0
    0|0
  • Ergensin güzelim ondandır :D şaka bir yana normal düşündüklerin, ancak bunu erkek arkadaşlarına anlatma, onlar da kendininkileri anlatmaz zaten. Vucüdunuz daki hormonlar belli dönemlerde daha çok çalışır ve sizleri cinsel ilişkiye daha hazır duruma getirir. Bu dönemlerde duygularınızı daha yoğun yaşar ve daha istekli olursunuz. Kimisi bu duygularını istediği gibi kimseyi umursamadan yaşamayı tercih eder , kimisi de kendini evleneceği insana saklar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hoşlandıklarım kişilerle sevişmeyi hayal etmiyorum. Ancak seversem arzularım

0|1
    0|0
  • Etmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayal etmek serbest raht ol fakat hayalde kalsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...