İlk ilişkide giriş zorluğu ile bakire olmayıpta bakireyim diye kendini çok kasan kız arasındaki farkı nasıl anlarım?

Kıza giremiyorum ve kız bakireyimde ondan giremiyorsun diyor, oysa kızı daha önce eski sevgilisi becermiş oğlan yemin ediyor, ben niye giremiyorum? kız çok kastığı içinmi yoksa eski sevgilisi hyalanmı söylüyor

1|0
45

En İyi Kız Görüşü

• Anlayamszsın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerizekali !

0|0
    0|1
    • bilmeden hakaret ediyosun, sapıklık yapma. herkesin başına gelir. 12 gün sonra düğünümüz var ve kızdan halen emin olamadım

• Onun bunun lafina inanma. Bok atan cok insan olur. İnanma sakin. Kiz arkadasin dogru soyluyo

• Bakire degilse ne fark edecek? Bir zar icin mi evleniyorsun yoksa sevdigin icin mi? "Halen daha emin degilim kizdan" diyor bir de! Sevginden mi emin degilsin, bakireliginden mi? Evlilik sevgiyle olur, evlenme bence sen hic.

0|0
    0|0
  • Ne şrefsiz insanlarsınız eskiside yeniside hepinizin köküne kibrit suyu. Bunu utanmadan muhabbet konusu yapmışsınız resmen pzvnklik böyle bişey olsa gerek

1|0
    0|1
    • bilmeden hakaret ediyosun, sapıklık yapma. herkesin başına gelir. 12 gün sonra düğünümüz var ve kızdan halen emin olamadım

• Sapıklık yapan ben miyim? Siz Ölün ya

Erkekler Ne Diyor 5

• yav bu saçma şeyi burada soruyosun hadi onu bir kenara bırak,
    bir hatunu sikemiyosun beceriksiz herif. sen git 31 çek en iyisi. adam sana siktim diye yein etmiş halaa düğünümüz var diyon yaaa bu ne genişlik arkadaş.

0|1
    0|1
  • Gelip bide buraya yazıyorsun g*t herif!

1|0
    0|1
  • bu ne bu?

1|0
    0|1
  • Eski sevgilisi yemin ediyor ve sen bu kızla evleneceksin vay anasına sayın seyirciler!

0|0
    0|1
  • l*n bir defol git irz dusmani

0|0
    0|1
    • bilmeden hakaret ediyosun. bu kızla evlilik aşamasındayız, sapıklık yapma. herkesin başına gelir. 12 sonra düğünümüz var ve kızdan halen emin olamadım

• 12 gün sonra pişman olmk istemem

Yükleniyor...