Arkadaslar gögüs büyütmek icin hormonlar alabiliyor musun.. bilgisi olan var mi?

birkac kisiden duydum ve birazcik internette arastirma da yaptim ama birde sizlere sormak istedim. gögüs büyütmek icin hormon kullanan var mı aranizda? ise yariyormu gercekten? bilgisi olan vaarsaa nolur yardim etsin :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba, vücudun özellikle şu bölgesini büyüten hormon diye birşey yok sadece kilo alırsın böyle...

Küçük göğüsler de oldukça çekicidir neden büyütme gereği duyuyorsun

0|0
    0|0
    • arkadaslarim da cok küücük oldugunu söylüyo. kendimde cok kücük buluyorum kiyafetlerde hos durmuyor mesela. ya da ne biliyim harbi cok kücük :(

• En iyi cevap için teşekkür ederim. Küçük göğüsler iyidir. Ama yine de büyütmek istersen ileride hayatına girecek kişiyle birlikte karar ver.

Erkekler Ne Diyor 7

• Yahu lanet olsun ne gerzeksiniz yaaaa... bir öğrenemediniz... Ellibin kez söyledik... Abicim herşeyin doğalı doğalı... Seni beğenen bu halinle beğensin... Emin ol kesinlikle doğal olan daha çok beğenilir... Yok kaş gerdirme yok göğüs büyütme yok burun yaptırma yok şu yok bu... Bıktık l*n sizi doğal bırakabilmeye çabalamaktan...

1|0
    0|0
    • bana ne kiziyon kardesim ben silikon yaptircam demedimki. en dogal halinden biseyler yapmaya calisiyorum sadece.. kafam kadar büyük bisey olsun demiyom ya, birazcik daha büyük olsalar diyorum sadece, cünkü gercekten cok kücükler, kendim rahatsiz oluyorum.

• ugrasmayın su ısler ıle gıdecek baska yerlerınız büyüyecek

0|0
    0|0
  • doktor kontrolünde yapın sonra hormonel dengeyi bozarsınız.

0|0
    0|0
  • süt bezleri hormonla büyümez
    sakın böyle bir hata yapma

0|0
    0|0
    • nasil büyicekler ozaman :(

• 5 ya da 7bin tl arasında bir paraya ve 6 ay gibi bir süreye ihtiyacın var
      diğer bütün yöntemler sakıncalıdır haberin olsun

• erkek eli değerse büyürler hem kaç beden ki? belirtmemişsin

0|0
    0|0
    • belirtebilicegim bir büyüklük yok :( :D yani a cup diyim..

• a cup kaç beden oluyor ki ben anlamam o kadar kaç numara sütyen giyiyorsun

• boşver küçük göğüsler candır ;) onları avuçlamak en büyük zevk ;)

0|1
    0|0
    • avuclayacak bsey yok haci nolcek :P :D yani cup a bence cok kücük ya :(

• Hormon kullanma... Vücudunu bozar değişik yaratıklara dönüşebilirsin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlerde kanser riskini arttiriyormus sanirim oyle bisey yapma bence deymez. Masajla buyut

0|0
    0|0
Yükleniyor...