Galiba gay oluyorum ne oluyor bana?

Merhaba arkadaşlar bu zamana kadar hiç kız arkadaşım olmadı kızlar beğenmiyo tipimi yani hangi teklif ettiysem hepsi geri çevirdi şu 1 haftadır yolda yürümem değişti kıvırtmaya başladım artık kadınlara değlde erkeklere bakıyorum ne oluyo bana

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben gay degilim hala kızlardan hoşlanıyorum sadece yolda bakıyorum yanlış anladınız

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• psikolojik yardım al böyle olmaktan hoşlanmadıysan

0|0
    0|0
    • Aslında bi kız bulsam hepsi geçicek bilinçaltımda reddilmek var ondan

• Adamlar işin şamatasında ben gayım demedimki sadece yolda bazı erkeklere bakıyorum oda imrenmek yani bunlar da gay katagorisine soktular bi tek sen düzgün cevap verdin saol coni :D

• Rica ederim meks ayıp ettin :) Dalga geçmem geçilmesini de istemem.. Çoğunu eksiledim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• hayırlı olsun :D ya

sen gerçektende iyi değilsin psikoloğa görün üzüldüm

0|0
    1|0
  • Güldüm gece gece canım bence psikoljik yardım al erkeklik elden gidiyo böyle başlar yumuşamalar :D

1|0
    0|0
  • sevgilim olmasina ragmen bende arada kizlara bakiyorum hatta beni arada cok daha fazla tahrik ediyorlar. Iliskiye girerken sacma sapan seyler düsünüyorum ama beni cok daha tahrik ediyor peki ya bana ne oluyor :D ?

0|0
    0|0
    • Ben cinsellik düşünmüyorum sadece imreniyorum vay çocugun tipe bak gibi ama seninki ilginç kız noluyo bize ya :D

• kızlardan umudu kestin şansını erkeklerde denemek istiyosun demek at oltayı denize ne gelirse şansına artık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ooo çantanda bi kutu vazelin bulundur

ha bi de domatesi kabuğuyla yeme :DDDD

0|0
    1|1
    • Öyle cinsellik degil sadece bakıyorum yani cinsellik asla igrenç bişe ya

• domatesın kabuguyla ne alakası var?

• penisi çıkarınca üstünde görünmesin die ;:D

• Hayırlsıı olsun dostum ne zaman siftahh yapçan

0|0
    1|1
    • Öyle cinsellik degil sadece bakıyorum yani cinsellik asla igrenç bişe ya

• Aynen öyle dostum imrenmek

• ama yinede dikat et bu fikirleri çıkar aklından bet bir sürü kız var memlekete onlara teklif et genelde mal aynı mal surat limon olsa ne olur ikinizde bet oldukan sonra biri sirke suratl ıdieri limon hahaha :)

• normaldir hayır cevabı alman. artık kızlar teklif ediyor haberin yok mu? :)

erkeklerle takıl 1 kişi eksilsin :)

0|0
    0|0
  • Şifalar dilerim arkadaşım, erkeklerin sayısı zaten az bide sen eksiltme yaw

0|0
    1|0
  • sonradan gay olunmaz ki :D En fazla biseksüelsindir yani iki cinstende hoşlanıyorsundur ama sonradan fark etmeye başlamışsındır.

bide o kıvırtmak falan gaylikle alakası yok.

0|0
    0|0
    • İki cinsten hoşlanmıyorum hangi kıza teklif etsem reddetti ondan sogudum biraz ama haal erkegim yolda sadece erkeklere imrenerek bakıyorum

• gay olmak o kadarda kötü bir şey değil bende gayım ve bi sürü cinsel ilişki yaşadım

0|0
    0|0
  • senin gibi erkek olmaz olsun

0|0
    0|2
  • erkekliğinden şüphe mi ediyorsun ?

0|0
    1|0
    • Hayır kızlardan ret yanıt alınca bişe oldu bana ama erkegim yani

• olum niye hemen sevgili aramaya kalkıyorsun.bir kızın güvenini kazan.dost olun onla..gezin tozun.ne yani direk sevgiliye bağlamak olayı :)

Yükleniyor...