Lezbiyen mi olsak ne :D

Malum toplumumuz tutucu kapalı bir toplum. Erkek arkadasınla elele tutuşsan bile lafı çıkar bunun. Sevişmeyi söylemiyorum bile :D

Düşünüp taşınınca böyle bir topluma tepki olarak insanın biseksüel olma hakkını kullanası da gelmiyor değil hani.. O zaman adın da çıkmaz nabza göre şerbet ya :DD Özgürlük yoksa baskı varsa ayıp tüü diye kınayan bi toplum varsa doğal bi olgu olan cinselliği, benim de aklıma böle şeylern gelmesi çok da garip değil sanırım..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şerefsizim benim aklıma gelmişti :D (vizontele deli emin repliği)

Bu eskilerden beri düşündüğüm birşeydi aslında. Kızların biseksüel eğilimlerinin fazla olması acaba bu nedenden midir yoksa biseksüellik bundan bağımsız mı gelişmiştir bilmiyorum. Ama sevgilisiyle zaman geçirmesi bile ayıplanırken, erkeklerin erkeklerle zaman geçirmesi, kızların kızlarla zaman geçirmesi çok normal sayılıyor. Ki kızlar, çoğu şeyi masumca birlikte yapıyor, birlikte sarılıp yatıyor, rahatça aynı odada üstlerini değiştiriyor.. Kız kıza kimse de süphelenmez, zaten yolda bile el ele yürüyebiliyorlar.. açıkta öpüşülmediği sürece kimse anlamaz bile..

Ki kadın olsam, yine bir kadını severdim. Bu yumuşaklık, bu estetiklik, bu güzel koku.. kadın, tanrının varlığını ispatlayan yegane şeydir. İnsan, böylesi muhteşem birşeyi yaratamazdı, öyleyse bizden üstün bir güç olmalı.. Tablolar, heykeller.. bunlar birer koypa, bu muhteşemliğin sadece birer kopyaları.. Venüs tablosu link venüs.. aşk tanrıçası

Bu erkeklere müstahak aslında.. Bu insanlara müstehak. Zaten varolduğu son 6 milyon yıllık süreçte Y kromozomunun gen kaybettiği ve 10milyon yılda kaybolacağı varsayılıyor. Neyse geni bırakalım; madem laf ediyorlar kızlarla erkeklerin birlikteliğine, o zaman kızlar sadece kızlarla olsun ve milletin aklı başına gelir sanırım. Bakalım bulmuş da bunuyanlar, bulamayınca ne yapacak.. Ve inanıyorum ki bir kadını ancak yine bir kadın anlayabilir!

3|0
    0|0
    • Ama yine de bir kız olarak erkek, bir erkek olarak kız tercih ederdim. Arkaplan olmadan hiçbirşeyi göremezsin, beyaza anlam katan siyahın varlığıdır.

• bana dedın sandım

• pşşt konuyu kirletmeyin ya hacı macı nerden çıktı.. hacı mekkede, hoca camide :p Ama bu erkekler bindikleri dalı kesiyorlar, sonlarını hayırlı görmüyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• lezde olsanın ilişki sırasında gerekli vibrasyonu sağlıyacak yapay bir erkek organına ihtiyacınız yokmu :D onu nereye saklayacaksınız :D

0|0
    0|0
  • ama bırsey daha var oyle yasasan adın cıkar ama lafını cıkaranın elını tutsan havaya ucar :)

1|0
    0|0
  • İki cinsiyetin benzer bu kadar sorunu varken dile getirmek bile aykırı bakılıyor çevrede ne yazık açılamayan kızlar erkeklerin kimyası bozuluyor. Üzülüyorum sapık damgası yemekten korkan erkek o..pu damgası yemekten korkan kız ne yapsın.

0|0
    0|0
    • evet çok doğru gerçeği göremeyen gözleri düşünemeyen beyinleri var ne yazıkki.. doğal haline müdahelde edersen nasıl bozulmaz ki hayatın düzenii.örf adet baskı bunları da insanlar çıkarmış zamanıyla.çok mu zekilermiş eskinn insanları ? hala geçerli kılmaya çalışıyoruz ayıp günah diyoruz..bilmiorum ya çok düşünüorm yada hiç bi b.k bilmiorm:DD

• yıllar boyu azar azar gelişen bu değişim cinsiyetleri ayırıyor sonrasında iran modeli çarpık bir nesil eşcinseller lezbiyenler ensestler artıyor. 40 sene önceki anlayışın yerinde yeller esiyor. O zaman daha mı namussuzduk da şimdi düzeldik. O yıllarda kadınlar avuç kadar etekle dağ köylerinde öğretmenlik yapıyorken şimdi büyükşehirlerde bile abest karşılanır oldu.Sahtekar siyaset yavaş yavaş zehirliyor toplumu

• haklısın adamım.. gittikçe bozuluyor toplum ve bu milletin özgürce öpüşmesi giyinmesinden değil, bastırılmaya çalışılmasından oluyor

tantra der ki, isteklerini bastırmak yerine özgür bırak.. içinde kalınca böyle tepki patlamaları oluyor çünkü!

• evet erkeklerde lezbiyenlere karşı bi ilgi var ama buda pek hoş değil assında bence böyle bişey yappma ama tabi düşünce snn :))

0|0
    0|0
  • garip olan sensin, aklına gelen şeyler garip.. toplum garip değil, müslüman bi toplumda yaşıyoruz ve dinimizin gerekleri var..

1|0
    3|0
    • belki ben müslüman değilim müslüman olmamak mı garip?

• ama işte özüne bakarsan hepsinde öledir. kendinden sorumlu tutulmuştur insan ve dedikodu yasaktır nie başkasına eziyet hakkı yada hor gözle bakma hakkı verilmemiştir

• evet haklısın insan kendinden sorumludur kimsenin kimseye karışmaması olması muhtemel en güzel şeydir, ama ne yazıkki karışıyolar...

• Penis olmadan olmaz bu iş arkadaş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aslnda lezbiyenlk bence rahatça kız arkdşyla gidip bşyler yapablme imkanının sonucu oluşmş bi bakmşlar öyle hissediyolar :D bence çevredekiler erkek arkdş fikrine lezbiyenlkten daha sıcak bakıyo sadece belirli koşullar altnda :D

1|0
    0|0
    • valla kızlar kendine yetse şu dedikoducu erkek grublarından da kurtuluş olurdu bu:D kaşar maşar die adlandırılmazdı kimsecikler:DD

• o zmn lez kaşar derlerdi kurtulunur mu :D

• ahahhaa demi ille bize bi sataşacaklar:DD

Yükleniyor...