Regl dönemi yardım edin ?

Yaa bu nasil bir sancı yardım edin ölücem şimdii. Ayağa zor kalkıyorm başım dönüyor. Sinirliyim zaten ! Kardesim bır bir başımın etini yedi kuş gibi ötüyor agzına bir yapistirdim. Sinirden beynim patlıycak. Şu sancı nasıl geçer bir şeyler önerin :(((

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ihlamur. çayı çok iyi gelir hem damarları ve kasları gevşeterek raghatlama hissi uyandırır bu da rahim boynuna etki yaparak regl sancısı üzerine hafifletici bir etki yapar. Çok fazla sızıntılar için orkid plantium uzun kullan onlar çok iyi... ya da bir koltuğa uzan üzerina yastık al karnına bastır bir de sıcak su balonu da iyi gelir. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• papatya, adaçayı falan iç ya da ağrı kesici majezik, apranaks v. s.

0|0
    0|0
  • ayy çok geçmiş olsun yaa sıcak bir yandan regl sancsı bir yandan işiiniz zor gerçekten. :(((

0|0
    0|0
  • İlaç içsen keser , düzensizlik yapar?

0|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun narkoz al derim... :))

0|0
    0|0
  • nedir bu kizlarin cektiyi

0|0
    0|0
  • karnızıa sıcak su torbası koyunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ağzına bir yapıştırdın mı? sinirlisin anladık reglsin anladık da çocuğa ne vuruyorsun !
    neyse ağrı kesici iç sinirli hatun

0|1
    0|0
  • Canımcım yatağa uzan annen karnını hafif bastırarak ovsun

0|0
    0|0
  • Agri kesici ic ilik bir dus al karnina tut suyu vur kafayi uyu 1 2 saat en güzeli

0|0
    1|0
  • bana da oluyor ağrıyan oluyorum ağri kesici yastığı

0|0
    1|0
  • Hafif adet sancılarını kesmek için zencefil ve papatyadan yapılmış çay için. Zencefil sancıyı hafifletirken papatya da vücudu gevşetir.
    **250ml su
    **1 tatlı kaşığı taze kıyılmış zencefil kökü
    **1 tatlı kaşığı kuru papatya
    Zencefil kökünü su ile birlikte kapağı kapalı bir kapta beş dakika kaynatın. Ateşten aldıktan sonra papatyayı ilave edin. Kabın kapağını kapayıp 5 dakika demlenmeye bırakın. Süzdükten sonra dilerseniz balla tatlandırarak günde 3 fincan kadar için.

Umarım geçer :(

0|0
    1|0
  • Bize sorcağına anana soraydın ya, milletin özeli de kalmamış.

0|0
    2|0
    • Yanimda mi sanki?

• Kız yardım istemiş ne var bunda? Ay ne seviyosunuz millete muhalefet olmayı ya.

• 20 yaşına gelmiş ve bu durumda ne yapman gerektiğini bilmiosan gerçekten komik. :D ve canım 3. kişilere ne düşer bilirsin :) Eksi için de sağ ol tatlım :)

Yükleniyor...