Yan etkileri var mı? Tam olarak korur mu?

arkadaşlar sevgilim artık benim doğum kontrol hapı kullanmamı istiyor ama ben korkuyorum ya kullanan ya da bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer hap kullanmaya başlayacaksan jinekoloji uzmanına gidip gerekli tahlilleri yaptırdıktan sonra başlamalısın.Senin bünyene uygun hapı içimen gerekli.1 ay sonra korumaya başlar kesin ama senin bünyen hapa uygunsa başlamalısın.Zararlı olabilir yoksa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kaç yaşındasın? Eminim küçüksündür. Şimdiden bunu kullanıp organizmalarını bozma. Eleman prezervatif kullansın. Bırak o uğraşsın...Dikkat aman deyim, bak kürtaj da yasak olursa vay halinize:)

0|0
    0|0
  • adam rahat bosalacak dıye evlenmeden ve doctor kontrolu olmadan gırme bu ıslere hormonal bı takım seyler ıllakı cıkıyor cok arkadasımın sıkayetcı oldugunu bılıyorum

0|0
    0|0
  • bunun yerine spiral taktır? vay be kürtaj yasaklanıyor ya çocuk bu yüzden istemiş resmen :) adetlerini düzenli yapar ama başka zararları var.

0|0
    0|0
  • Uzak dur o tür ilaçlardan..

0|0
    0|0
  • Kullanma sakın.

0|0
    0|0
  • ben kullandım. sakın her gün almayı unutma:-)

0|0
    0|0
  • poşet en iyisi hapa güvenmem

0|0
    0|0
  • doktor kontrolü onun öncesinde . . .

0|0
    0|0
  • Ayda 1-2 taneden fazlası hormonlarına çok etki ediyor.

0|0
    0|0
    • :D her gün kullanılması gerekiyo.1 gn bile atlasan atladığın dozu almak zorundasın yoksa jr yola çıkar

• Mesela derken? Hormon etkilerinden mi bahsediyorsun?

Kızlar Ne Diyor 8

• adet düzenini bozabilir,kilo almana neden olabilir kişiye göre yan etkileri değişiyor.

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol haplarını doktor kontrolünde mi alıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Yan etkileri tabikide var ama herkesde deyisir bu ben kullandim hemde iki farkli marka ikiside beni cok kötü yapti ama bu sende de olucak diye birsey yok denemeden bilemezsin ins sende bir yan etki yapmaz

0|0
    0|0
  • en belirgin yan etkileri kilo aldırma, göğüs ve rahimde kanser riskinde artış ..bi çok yan etkisi var vücuttaki tüm hormonların dengesini değiştiriyo

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapları kafaya göre kullanılabilen bir şey değil doktor kontrolünde kullanılmalı ve evet tabikide yan etkileri var

0|0
    0|0
  • Doktor kontrolü olmadan kullanman sakıncalı o saba gerekli bilgileri verecektir

0|0
    0|0
  • Prezarvatif ne güne duruyor? riske atma kendini

0|0
    0|0
  • buna sevgilin mi karar veriyo ?

uzak dur zararı cok

0|0
    0|0
Yükleniyor...