En aykırı en uçuk istekler fanteziler neden bizi en büyük doyuma ulaştırır?

Fantezisiz bir hayat çok zor olurdu eminim en uçuk fanteziniz nedir

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• bu fantazı yı ıkı kısının de arzulaması gereklı tek yonlu yarı yolda kalır , mesela alısverıs yapıyorun karsılastık senıle muthıs bır arzulama hıssı bırbırımızı işte o anda fıttıng rooma gıdıp bu arzuları bastırmak muthıs olurdu

0|0
    0|0
  • en büyük fantazim denizde sevişerek birlikte olmak.. deli gibi şevişip hatunun boynuma sarılarak ayaklarımı belime dolaması ve o şekilde ellerimle kalçalarını sarıp içini girip çıkmak..

0|0
    0|0
  • yasak ve ulaşılması zor olduğu için.

0|0
    0|0
  • para ödememek çok fantastik olurdu.

0|0
    0|0
  • En büyük fantezim iş yerinde mutfakta patrondan gizli acelece yapılan seksi sekreterle olan seks :)

0|0
    0|0
  • cunku ınsanlar hep meraklıdr

0|0
    0|0
  • en uçuk ikifantezim var biri yağmur altında havuzun içinde yapmak biride lez çiftle beraber olmaz peki sizin en ucuk hayaliniz nedir

0|0
    0|0
  • Çünkü yapılması beklenmeyen şeyler beyinde daha çok ilgi uyandırır.

az önce de böyle bir şeyi karşı cinse yazdım. buradan paylaşamasam da karşı taraf hemen demek istediğini söyledi.

0|0
    0|0
  • analdan yapmak seni doyuma ulaştırırmı söylermisin

0|0
    0|0
  • Ayağımı kiz arkadaşıma yalatmak , kendisine söyledim kabul etti

0|0
    0|0
  • en uçuk fantezim son derece seksi hatunların çıplak gezdiği bir evde 1 ay hiç birine dokunmadan yaşamayı başarmak. :) başarabilirsem zaten kendimi süper kahraman ilan edicem :D

0|0
    0|0
  • çünkü heyecan adrenalin arıyoruz. bir hormon salgılanıyo vücudumda o zevki hissediyorum düşünürken bile.
    en aykırı fantezim gece komşunun kızının evine gidip seks bana hep heycanlı geliyo

0|0
    0|0
  • şöyle düşün. insanın hep fazlasını istemesi. sıradan bir cep telin var sonra bir üst modelini istiyosun alıyosun sonra bir üst modeli... bu böyle devam ediyor ve her seferinde ruhunun doyumu farklı oluyor. sekste de böyle

0|0
    0|0
  • ben fantezi falan sevmem en güzeli misyoner çek üstüne yorganı hallet işini sonra al abdestini.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...