Mastürbasyon yaparken çok titriyorum :(?

Mast yaparken çok titriyorum özelikle bacakların ve bu durumdan rahatsız oluyorum konsantrem bozuluyor ne yapmalıyım

0|2
2|34

En İyi Erkek Görüşü

• sen idealsin

1|0
    0|0
    • hiç endişe etme milyonda bir kadın senin gibidir ve her erkeğe nasip olmaz senin gibisi. bu titreme 3 orgazmı birlikte yaşadığını gösterir. ben bugüne kadar senin gibisini hiç görmedim inanın buna, ancak çok iyi filmlerde bazen denkgeliyor senin gibisi, daha çok japonlarda var senin gibi, bizde biçok kadın tek bir orgazm yaşar onunla mutlu olur hatta 2 orgzmı birlikte yaşayan bile azdır enfazla vajinal ve duygusal orgzmı birlikte yaşar bir kısmı ama sen 3 orgzmı aynı anda yaşayan ve burada KS de gördüğüm tek kişisin, ister yüzün veya fiziğin çokta matrah bişey olmasın önemli olan bu üçünü birlikte yaşıyorsun ya sen een idealsin, seni alan ömürboyu mutlu olur, buna inan bir uzman söylediğini unutma asla. orgzm sırasında ayakta bile duramazsın dimi, böyledir işte bir japon filmnde görmüştüm kadın okadar çok kasılarak titriyordu ki yaklaşık 3 dk vajnsndan sıvı fışkırıyordu erkeklerden daha tazyikli fışkırtıyordu eğer buda sende oluyorsa bilgi milyarda bir tanesin demektir

• sevindim :)

• bukadar değerli akademik bilgiye!!! sadece sevndimmi yazılır! yoksa +1 verip en iyi cevap mı seçilir:( bidaha kimseye fazla bilgi verip ilmi ucuza yazmıycam

Erkekler Ne Diyor 33

• Sen mast yaparken. kendiji. kasiyorsun buda sana fazla. zevk vermez ve erkrn. bosalirsin yatarak surtunme. yolunu. dene. Ov canim cekti :-P:-P:-P o_O

0|0
    0|0
  • Titrememen anatomik olarak imkansiz be gulum kilcal damarlarina kan pompalaniyor o esnada.

0|0
    0|0
  • iyi böyle yapma bişey :D

0|0
    0|0
  • duruşla ilgili olabilir:)

0|0
    0|0
  • Az titre

0|0
    0|0
  • Debriyajdan hızlı çekme ayağını fdhölşlşdfhlşad

0|0
    0|0
  • Orgazm olmadan titriyorsun galiba, kendini rahat bırak okşamaya devam et bazı şeyler hayal et.

0|0
    0|0
  • yakından gormem lazım.

0|0
    0|0
  • neye konsantre oluyon mk sanan dünyayı kurtarıyo sancak bak rahatına hop hop hop ahh oh devam ke

0|0
    0|0
  • gevşemeye başla kasılma niye kasıyon sende.

0|0
    0|0
  • çok sıkmamalısın kendini

0|0
    0|0
  • Cytherea gibiysen harikasin bayilirim^^

0|0
    0|0
  • olması gereken oluyor.

0|0
    0|0
  • bu konu piskolojik bence yardımcı ola iblirimisterseniz dr yim ben

0|0
    0|0
  • Sanırım Yenisin, Vutu Alıştıkça Gidicek

0|0
    0|0
  • yeni yeni yaptigin icin. zamanla bu durum normale doner merak etme

0|0
    0|0
  • Yatıp bacakların yukarıdayken mi yapıyorsun? Farklı bir pozisyon dene bence

0|0
    0|0
  • cok yogun zevk aliyosun. guzel bosaliyosun demek bence. hatta sevissen daha cok zevk alirsin. atesli kizsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende ayniyim canm titriyorum ve gözlerim kayiyo takma keyfine bak:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...