Hiç mastürbasyon yapmadım?

Ben 19 yasındayım bu yasıma kadar hıc mast yapmadım kızlar? Bu kötü bir şey mi? Benim gibi yapmayanlarınız var mı?
Evlendiğim de sorun olur mu? :(

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hz. Meryem yapmış mıydı acaba diye sormak gerekir hocalara :) Bence yapmamıştır bununla ilgili bilgi de herhalde yoktur Kıza helal olsun yapmamış ne güzel edebli kız ya :)
    Bunu bu kızı ayıplayanlara ders olsun diye yazıyorum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• masturbasyon çok yaparsan vajinal orgazm olamayabilirsin çok düşük bir ihtimal oda yapmaman sorun olmaz zaten.

0|0
    0|0
  • büyük zevkten mahrum bırakmışsın kendini

0|0
    0|0
  • sorun falan olmaz. ama kadınlar üzerindeki bu cinsiyetçi baskının bir sonucudur bu. 200 yıl öncesine kadar kadının ilişkiden zevk alması yasakmış avrupada. halen etkisi sürüyor demek ki

0|0
    0|0
  • yaparsan rahatlarsin. cok zevk verdigini anladigindada yapmadan duramazsin bu sefer. oyle bir sey yani

0|0
    0|0
  • masturbasyon bı ıhtıyactır vcuttakı fazla enerjıyıı bosaltma seklıdır yapmak zevk ve guzel hıs vercektır ama yapmamak bsey kaybettırmez yapmayı dusunursen de kendını kesfetmen gerelı once hatun

0|0
    0|0
  • Ne sorun olacak.
    Başlamak bitirmenin yarısıdır derler sen hiç başlama bence :)

0|0
    0|0
  • Zevkten etmişin kendini

0|0
    0|0
  • Çok sorun olur

0|0
    0|0
  • Boş yaşıyorsun... Hayatın tadını almalısın..

0|0
    0|0
  • Hadi bugün bizim hatırımız için patlat bir tane.

0|0
    1|0
  • Çok büyük bir kayıp inan

0|0
    0|0
  • tam ilişkiye bir kere giren ya da 1 kez mastürbasyonla boşalan erkek ya da bayan mutlaka devamını getirir.

sen hiç başlamamışsan , tatmadığın bir zevkin nasıl olduğunu bilemeyeceğin için denemeye de kalkmazsın.

sadece vajinal klitoral orgazmda sıkıntı yaşayabilirsin , baklava yersin ama kaymaksız şerbetsiz olur yani.

0|0
    0|0
  • yaparsan kendeişnş rahatlarsun evlilikte bir sortun olmaz ki

0|0
    0|0
  • ewt evlendıgınde sorun olur tabıkıde zevk alamazsın bıran once basla yapmaya gec kalmadan sonucta kızlıgın bozulmucak korkma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yapmak zorunda değilsin zaten ileride de bir sorun olmaz korkma :)

1|2
    0|1
  • Bende yapmıyorum gayet doğal bir şey burada ki herkes de sanki var ya yapıyor yalan ya

0|0
    0|0
  • Ovmadinmi hic? Bn parmaklamadim assadasd

0|0
    0|0
  • Hayır hiçbir sorun olmaz. Ben senden 4 yaş büyüğüm ben de hiç yapmadım çünkü gerek yok kendini tutabiliyorsan.

1|0
    0|0
    • Abi siz şakamısınız ya :-O

• hakketen şaka gibi, bir yandan erkeklerden azgın kızlar bir yandan mast yapmayan kızlar.

• Bence siz bu sitede ve çevrenizde o tarz kızları göre göre , size asıl normal gözükmesin şeye anormal bakar olmuşsunuz.

• Yuh !

0|1
    2|0
Yükleniyor...