Kızlık zarım bozulmuş mudur?

Erkek arkadaşım zorlada olsa orta parmağını vajinamın yarısına kadar soktu. o an hiç kan gelmedi ama eve geldiğimde biraz pembe renkli leke vardı iç çamaşırımda .. benim kız olduğuma inanmayıp beni terketti bir kız için hiç kolay değil tbki sizce zedelenme midir yada .. ? içime dert oldu doktora gtmek istiyorm ama bilmiyorum ... :(

0|0
11|26

En İyi Erkek Görüşü

• Evvela şunu bileceksin İnsan sosyal bir varlıktır ve soyal bir çevrenin bir parçasıdır fakat kendisi olarak bir bireydir sosyal çevere içerisindeki bireysel durumunu yerini kendisi belirler ve kendi kararlarını kendisi olarak verir başkarının tahakkümü altında kalmadan.Madem bukadar önemli senin için bekaret ve tolumumuzdaki erkekler içinde neden ilşkini bu seviyeye getirdin ve cinsel organına parmağını sokacak kadar fırst verdin yakınlaştın ,Bir ilşkide kendi soyal konumu içerisinde bulunduğun çeverenin sosyokültürel durumunu göz önüne alıp pişman olacağın şeyleri yapmıyacaksın olan olmuş artık .Fakat bencede kızlık zarına birşey olmama ihtimali var.Doktaora git öğren rahatla.Kendi kişiliğini muhafaza et sonuç her ne olursa olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Vajina dudaklarını yana ayrodıktan sonra deşiğin 1-1.5 cm gerisinde zar.Eğer dediğim kadar soktuysa sorun olur.Bunu anlamanın en iyi yolu jinekolojik muayene.

0|0
    0|0
  • karpuz olsa 2 tokatlardın vajina oluncada parmağı sokup bakıyorsun kelekmi sağlam mı arkadaşlar dünya ne hale gelmiş ya kızlık sanki pazarda ki bir sebze olmuş

4|1
    0|0
  • nasil yani hem parmagiyla ugrasan o terk edende o öylemi? böylese baya bir sacma bir durum.. diger duruma saglikli bir cevap verebilecegimi düsünmüyorum..

0|0
    0|0
  • ulan ne öküzler var ya... ikinizde ruhen bakire değilsiniz birbirinizle yiyiştiniz o hala parmak testi yapsın... ve o kadar yakınlaşmıssın derdin ney ki sanki evleneceksin

0|0
    0|0
  • Cevapları okudum erkekler uzman olmuş ya gerçekten çok komik bir durum bozulsa ne olur bozulmasa sanki ortada bakire kalmış da

1|0
    0|0
  • ne mal bir ex manitan varmış... orta parmağı kaç sandim 15 falanmı...

1|0
    0|0
  • Doktora git bütün cevaplar onda. Kimse duyar diye çekinme gizlilk politikası diye birşey var. En kolay rahatlama yolu budur. Ve seni zorla bişeye sürükleyip kız olmadıgna inanmadıgı için senedene ayrılan adamı hiç dert etme. Kendi kaybeder ;)

0|0
    0|0
  • bişey olmamıştır merak etme . Erkek arkadaşın seni terk etmişse kendini şanslı hissetmleisin.Çünkü böyle düşünüyorsa zaten en başta kaybetmiştir senin gizliliğini ;)

0|0
    0|0
  • burda arkadasların dedıklerını fazla kafaya takma onemlı olan kendıne guvenın haaa cok onemlı ıse doktara gıt

0|0
    0|0
  • eger ozaman kan gelmemışse bence bozulmamıştır ... erkekk arkadaşınn sen kızlıgın bozuk zannedıp ondan mı ayrıldı snden ?

0|0
    0|0
  • pembemsi bi renkse geçmiş olsun .

0|0
    0|0
  • herife bak sağlam şeyi bozmuş pembemsi kızlık zarın bozuldu senin cocuga dava ac hemen

2|0
    0|0
  • Vay şerefsiz . amma adi erk arkadaşın varmış.kan gelseydi ne olucaktı evlencekmiydi senlen.

kusura bakma ama erk arkadaşın tam ooo.. çocuğuğmuşş.

rahat ol bişi olmamıştır..

0|0
    0|0
  • siparişmisiniz nesiniz? sen artık bir kız değilsin. kızlık zarını niye kafana takarsın anlamam. yeni sevgililerini ben kızım diye kandırmak için mi?

0|0
    0|0
  • ya arkadaş afedersin ama hiç mi akıl yok? oldu her gelen senin vajinana orta parmağını sokup kız mısın diye baksın. kızlık zarında bir bozulma yoktur merak etme. öyle salak tiplerle de birlikte olma bir zahmet kızlığını bu kadar düşünüyorsan.

0|0
    0|0
  • doktora git en kolay o şekilde anlarsın. dert olmasın içine. o terkeden dengesizi de umursama.

0|0
    0|0
  • Terziye git bacım

0|0
    0|0
  • Te Allahım yaa.

0|0
    0|0
  • parmak sokmayla bişey olacagını sanmıyorum :/ merak etme bişey yoktur

0|0
    0|0
  • Zedelenme dir takma kafana...

0|0
    0|0
  • evet kızlık zarın bozulmuş maallesef

0|0
    0|0
  • Sen her erkek arkadaşına oranı buranı parmaklatırsan sana ne zar dayanır nede vajış :)))

0|0
    2|0
  • vAAyyy yavrum vayy :D oooh parmakla giriş yapıor bozuyor :D sonra bide kız degilsin die terkediyor :D senin gibi svgılıye can kurban be :D coook insaflısın

0|0
    0|0
  • zaten artık bakire değilsin :D

0|0
    0|0
    • çok komik demi

• minyon kızım sen gitte bakirelik ne demekmiş öğren olur mu canım :)

• gizemcik e katılıyorum (Y)

• Zar 2 cm uzaklıkta olmakla birlikte esnek te olabilmektedir. Bu durumdan dolayı bozulmamış olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• erkek arkadaşın sorunlumu ya bi parmak sokunca biraz kan gelmeyince bakire değilsin mi diyo. işte insanlar bu kadar cahil bu konularda zar herkeste 2cm içerde değil 6-8cm kadar yolu var bunun senin zarında içerdedir başka bi cinsel ilişkin olmadıysa bu kadar basit o gelen pempede ya tırnağı vajinanın bi kısmına zarar vermiş ondan gelmiştir büyük ihtimal çnki zara küçücük bile bi hasar gelse pembe olarak gelmez ama yinede sen doktora git içinde bi şüphe kalmasın bence hiç bi sorun çıkmıcak

ha bide unutmadan o erkegnde bi daha yüzüne bakma bu kadar karaktersiz çnkü canım .

0|0
    0|0
  • OHA! Alırdım o adamın orta parmağını onun bi tarafına sokardım! Sen de kızım saf mısın ya? naaptım baktın mı öyle mal mal?

1|0
    0|0
  • kusurabkmada igrenc bi erkek arkadasın varmıs nsıl bi aklı var onun ya..hey allahım aksam aksam sinirlendim

0|0
    0|0
    • hiç sormaa allah belasını versin onun !

• yapıs yakasına annesini babasını bul bu cocuk benim namusumu kirletti de utanma

• o yatakta ne işin vardı diye sorarlarsa kız şey der artık sevişiyorduk anlaşmıştık ileriye gitmeyecekti ama o sözüne parmak soktu şikayetçim :D

• inanmiyorum ya erkek arkadasin tam bir neyse soylemeyecegim

0|0
    0|0
  • bence zedelenmstr. gene de gt doktra bi muayne ol

0|0
    0|0
  • te allahım boyle insanlar da var hayatta yazık ki boyle bir zihniyet içinde kız olarak dogduk

0|0
    0|0
  • nelerle uğraşıyosunuz siz yahu parmağını sokmuş sonra kız değilsin demiş nasıl ilişki bunlar şimdiye kadar kimse bana gel parmağımı sokayım demedi başka işiniz mi yok sizin. sokturma sende parmağını öyle herife bak zarına senden çok kıymet veriyomuş ona portatif zar al sonra bas tekmeyi gitsin

0|0
    0|0
  • bozulmustur kanamanın o an olması sart diil oluk oluk da gelmez zaten bi iki damla gelir

0|0
    0|0
  • Hayvan herif. Bozulmuştur. hemen git doktora, diksin. Bir dahada böyle bir hataya düşme.

0|0
    0|0
    • Diksin mi :)

• Oldu olacak iğne ipliğide götürsün ucuza gelir belki tövbe tövbe yorumlara bak ya... :)

• Herhalde birleşerek bozulmamış ki, bir gerizekalının marifeti işte. Eğer mutaasıp bir aileden bir kızsa başına büyük iş açabilir, hiç bu kısmını düşünmüyorsunuz.

• sanmam

0|0
    0|0
  • hayır canım bozulmamıstr kızlık zarın benim bıldıgım kadarıyla birliktelik anında gelir yani parmakla bozulabilcegnı sanmıyorum hadı test yaptı dıyelım bozuldu varsayalım o an gelir kan büyük ihtimalle zedelenmiştr. ayrıca o öküzü asla affetme ya esnek oladabılırsın bukadar aptallık olrmu ya onu degil kendini rahatlatmak için git tatlım doktora ama dvlt hastanesi bildigğim kadayla bakmıo özeldede gizlilik poliikası var git yani acıklamada ıstemezler seneden ..

0|0
    0|0
    • sağol tatlm .. o şerefsizde gitsin baska kızlara test yapsın artık umrumda ble değil o sadece gururuma dokundu

• haklısın canım bncede hiç takma degmez cunku , gidp sn sadece içini rahatlat kafanda soru işareti olmasn bozulmşmudur bzulmamsdır diye :)

• suç sende demek kim dese parmağımı sokayım izinn vercen her cıktığına

Yükleniyor...