Vajinal temizlik için ne kullanmak gerekir?

şimdi vajina içini hep yıkardım sonra kaşıntı falan oldu korktum yapmadım artık bişiy olurmu hani sabun şampuan (özel değil)o tür bi zarar olurmu yada ne tür şampuanlar almam lazım?

Güncellemeler:
bu mantar nasıl oluşur tedavisi nedir bide?:(nasıl emin olurum mantar olduğuna

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Normal olan iç kısmına su tutmaman..Şu an tutmuyorsan su ve kaşıntın yoksa sorun yok.Dış dudaklar içinde özel intim losyonlar var.Onlardan kullanman gerek.Normak sabun o bölgenin dengesini bozuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• vajina iöi yıkanmaz kendi temizlenir cevreside ph dengesini bozmamak için ozel şampuanlar var onlarla yıkmalısın. mantar olduysa kaşıntı olabilir koku olabilir iltihap olduysa akıntı olur cokca.

Orn: Femin-x intimate kullan 20 tl ye yakın fiyatı var.

0|0
    0|0
  • sanırı bu soruyo cevap veremiycem bu konu beni aşıyo :) ama o bölge için bi krem veya temizleyici jel oldugunu duymuştum.

0|0
    0|0
  • Vajinal mantar, vagina içinde “candida” türü mikroorganizmaların neden olduğu bir enfeksiyondur.

Halk arasına “vajinal mantar, vajina mantarı, kandida enfeksiyonu” olarak bilinen bu durum tıbbi terminolojide “vajinal mikozis, vaginal mycosis, mikotik vajinit, vajinal candida enfeksiyonu, vaginal candidiasis (vajinal kandidiyazis)” gibi isimlerle anılmaktadır.

Doktora görünmende fayda var.

0|0
    0|0
  • eczanelerde vajına için özel şampuanlar var koku kaşıntı kaldırır kaşıntı sebebi mantardır tedavi edilmezse ilerde sizi daha çok etkiler ayrıca vajınal mantarlarda tatlıyı azaltın tetıklıyoo bayanlarrr

0|0
    0|0
  • normal bir temizlikten sonra bile kokladığında bizde olduğu gibi sizde de onun doğal bir kokusu var. bu rahatsız edici bir koku değil . tıpkı tenimizin kokusu gibi. ama sen burayı kimyasalla ekstra temizlersen doğal yapısını bozarsın.

0|0
    0|0
  • bahçe hortumu :P :D şakaydı kızmayın tamam. üroloji uzmanına görünmelisin uzun sürerse tahriş olabilir.

0|0
    0|0
  • vajina jeli olduğunu duymuştum onu al derim ben :))

0|0
    0|0
  • çay ikram et gene bişey olmaz

0|0
    0|0
  • mantar olmussun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Midenin içine elini sokup nasıl temizlemen yanlışsa yaptığın da o derece yanlış , temizleme jellerini de doktorlar önermiyorlar ...

0|0
    0|0
  • vajinanın içi yıkanmaz oranın özel florası var eğer sen dengeyi bozarsan fırsatçı paojenler enfeksiyon yapar

0|0
    0|0
  • vajina kendi kenedeni temzler zaten ozel sampuan bsey kullanmaya gerek yok ki ayrıca.. mantara sebep oluo bu tur seyler.mantar icin de doktra gtcen krem werio.kukun kasınıosa kokulu akntn warsa mantardır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...