Eşimin penisi neden acıyor beyler?

şu an rahatsız olduğum için 1 ay ilişki yasağım var geçen cumadan beri bir haftada eşim bir kere kendisi yapmıştı oda pek istemediğini söyledi...
ben dışarıya gözü kaymasın diye hasta olduğum halde sürekli erotik mesajlar yazıyorum pek canım istemiyor diyor halbuki ameliyatımdan bir gün öncesi ben her gün yapmaya alışık adamım gibi laflar ediyordu.. neyse velhasıl kelam dün oral yaptım iki gündür acıyor diyordu tam bu kafası var ya tam onun altı kızarmış sağ tarafa dokunma acıyor deyip durdu deriside yüzülüyordu hafiften ağzıma da geldi yapmadım bıraktım elimle devam ettim..

Bu ne anlama geliyor beyler bir el uzatın şu işi çözelim hastalık mı var cahilliğime verin...

0|0
0|26

En İyi Erkek Görüşü

• senden habersiz kendi bişeyler yapmıstır yaparkende bazı arac gerecleri kullanmıstır ama sana soyluyemiyodur cnm...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• hımm yazdıklarını okudum. bastan eşiniz ameliyat olmuş gibi anladım amasanırım değilmiş. tahriş olmuş olabilir. sıcaktan pişik bile olunur bazen. veya evli değilim ki söyle dicem. cok gir çık yapıncada oluyor diye biliyorum. adamda bu durumda cinsel zevk olmaz. yani hastayken seni istiyom dese kocan bugun olmasın der kovalamazmısın. zamanla gecer arkadasım. bir yere mi vurdu. fermuara mı sıkıştı:D bir zarar gelmiş ama. kabuk bağlıyor orasıda. sonra düzeliyor. bence kadın olarak isteyen sen değil erkek olmalı. yani genel olarak diyim. arada istersin dersin ama. erkek talep makamı olsun. sen erotik mesajlarını arada atarsın. kocan neticede. çok da üsteleme. kadın istiyo. ben kocasıyım ama yapamıyom yapmıyom hep reddediyom karının gözü dısarı kaycak vs der o da var. ya da accayıp seks oyuncaklarıyla mı oynadı. yanı derı oyle nasıl olur ki. baska. bir tarafımda kıllandı acıkcası

1|0
    0|0
    • Ben o erotik mesajları şu an beraber olamadığımız için beni arzulasın diye atıyorum normalde hep o ister çoğu zaman.. sınırlarımı bilirim ben..
      Güzel ve uzun mesajın için teşekkürler

• rica ederim umarım her şey gönlünce olur.

• Bunun iki sebebi olabilir şekerim. Ya eşinin iç çamaşırından dolayı cinsel organı nemlenip yara oluyor ya da senin haricinde kendisiyle oynuyor veya seni aldatıyor da olabilir. Bu tür yaralar fazla ilişkiye girmekten çıkabiliyor. çok fazla ilişki tahriş ediyor deriyi.
    Bunun dışında söyleyebileceğim eşinin kullandığı krem vs. bir şey alerjide yapmış olabilir. Ama benim tercihim fantazik açıdan aldatmış olması yönünde tabiki :P Belki ilgisizliğide bu yüzden olabilir. Gerçi senin gibi çekici bir kadın ilgisiz bırakılmamalı ama eşinin tercihi işte (öküz her yerde öküzdür) :)

2|0
    0|0
    • Bak yaa neler yazmış :))
      ben bu adamı boşayayım öyleyse moliciğim ama aldatıyor olamaz gibi ihtimal vermiyorum yoksa bunu itiraf etmekten çekinmem kendime bile.. bak iki laf arasında iltifat da edermiş sadece bir lez yaptığını biliyorum oda yazdığım gibi işte bakalım bu akşam biraz sıkıştırayım onu.. çok teşekkür ederim güzel cevabın için

• eşin kaçacak delik arasın, tencere tavalar havada uçuşacak :P

• eee akşam nasıl geçti :)

• Her ne oluşmuş olursa olsun (tahriş, deri problemi, kist vs...) bence en kısa zamanda bir üroloğa gitmenizde fayda var. Genital bölgeler çok fazla bakteri barındırdığından, sağlık problemi yaşandığında kesinlikle ne oral ne vajinal ne de (hele ki) anal ilişkiye girmek çok ama çok kötü sonuçlar doğurabilir. Bence sen de ona oral yapma (en azından bu süre zarfınca) çünkü ağız içerisinde yara yapabilir. Farklı noktalara kadar bile götürebilir.
    Bu arada sen rahatsızlığından dolayı eşinle ilişkiye giremediğinizden bahsetmişsin. Acaba siz senin yasağa geçmeden önce rahatsızlığının başlangıcında eşinin penisine de zarar verebilecek başka bir durumu eşine de bulaştırmış olabilir misin? Eğer değilse, o zaman yorumum biraz daha farklı olabilir.

0|0
    0|0
  • Tamamdır.. aynı durumu defalarca yaşadım teni zedelenmiş bazen fazla sıkarak mastürübasyon yaptığımda banada aynısı oluyor yara gibi kızarık oluyor çok kötü birşey acısı köyü bıçak kesiği gibi bir süre elleme geçer.. ben ortaokul yıllarımda aynı dertten ne çektim iç çamaşır değdikçe acıyordu fena şekilde...

1|0
    0|0
    • Çok sağol çoğunluk bu şekilde açıkladı bu durumu..
      Saygılar.

• Rica ederim en az bir hafta ellemeyin iyi biliyorum o sorunu 3-4 defa bende yaşadım teni zedelenmiş acısı fenadır bıçak kesiği gibi yeni sünnet olmuş kadar acıyor.. cilt kremi sürün

• en iyi cevap en doğru cevap olmuş.

1|0
    0|0
    • Eyvallah arkadaşım.. nasılsın bu arada konuşmuştuk bir ara sizinle..

• Estağfurullah..

• Bu konu çok hassa tahmin olarak söylüyorum seni beceremediği ve ilişkiye alışkın olduğu için dışarıya başka kadınlara gitmiş olabilir diye düşünüyorum.
    Eğer öyleyse ki inşallah öyle değildir, o kadınlardan hastalık kapmış olabilir. Sen eşinin altına yatmadan bu isi net bir öğren varsa boyle bir durum tedavisine bakin yoksa sanda bulaşması isten bile değil.
    Sadece fikrimi inşallah yaniliyorumdur.

1|0
    0|0
    • Yapma yaa

• Senin niye oldu ki.. tahriş deri üstündeyse yarar bepanten de olur evde varsa

• yuk yaaa benimkinin kafası soyuluyo :( canımı yaakıyo yaa

• deride problem olabilir
    kist olabilir

0|0
    0|0
  • Eşini derhal bir cilt doktoruna gönder bu mantar ya da başka bir enfeksiyon lezyonu olabilir , deri döküntüsüde bunu işaret eder öyle mast. Yaptı böyle oldu çok tedbirsiz bir davranış olur , geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bence orda deri sorunu olmuş ve sana karşı zor durumda kalmamak için canım istemiyor diyor.. bir cildiye dr. una göstersin.. egzama olmuştur... bu iyi senaryo... ama diğer senaryo başkası vardır gece gündüz ilişkiye girmiştir ve tahriş olmuştur... kuvveti kalmayınca canım istemiyor demiştir... test etme yöntemileri var sorarsan...

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun :(( rahatsızlığınız nedir

0|0
    0|0
  • Benim de öyle soyuluyor derisi. Sünnetçi ileri gitmiş hayvan herif hergün küfrediyorum öküze. Acıyor yanıyor

0|0
    0|0
  • anal ilişki yaptınızmıhiç

0|0
    0|0
  • Iktidarsızlık olabilir

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yapiyordur asiri derece de ondandir

0|0
    0|0
  • el uzatıp nasıl çözelim be ya

0|0
    0|0
  • mastürbasyon yaparken fazla sürtmüş olabilir cınım

0|0
    0|0
  • dişlerini değdirmişsin ve dişler ucuna jilet etkisi yapmış hassas deriyi kaldırmış.

kalkmış penis acıyı çok hissetmez o yüzden o da farkedememiş ilkten. dişlerini dudaklarınla kapatıp sadece dil ve dudaklar temas etmeli. onun dışında yaptıkların sadece acı vreecktir.

0|0
    0|0
  • masturbasyon yaparken tahriş etmiş ondandır

0|0
    0|0
  • dr ye gidin burada ne vakit kaybediyorsunuz

0|0
    0|0
  • Seninki acımıyor'da onunki mi acıyor? Zevk almıyo mu?

0|0
    0|0
  • Yorum yapan arkadaşların çoğu teşhisi koymuş. Sizin rahatsızlığınız nedeniyle kendi nefsini kendi köreltmeye çalışmış, Birazda aşırıya kaçmış anlaşılan. En azından başka biriyle sizi aldatmayı tercih etmemiş. Rahatsızlığınız süresince siz elle veya oral yolla sorununu çözebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Fazla masturbasyon yapinca dedikleriniz oluyor

0|1
    0|0
  • çok aşırı çekmiş o yüzden olur deri uzun süre kalkık durmuş ilaç flan almış olabilir

0|0
    0|0
  • tahriş olmuştur fazla oynamayın düzelir 3-5 güne.

0|0
    0|0
  • aynısı bende de oldu. mast yaparken kuru kuru yapınca o bölgenin derisi çok hassas yüzülüyor. o an hissetmiyosun ama yaptıktan sonra deri biraz soyulmuş oluyor. kabuk bağlıyor. krem merhem falan sürmeyin. sürünce kabuğun kuruması geç oluyor. kabuk kuruyunca dökülüyor. :) ama 1 hafta sabır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...