Oğlunu sünnet etmeyecek olan var mı.. varsa bir baksın.. ama tutup da sünnet şöyle faydalı böyle faydalı diyecekseniz yazmayın..!?

Sünnetin zararlı olduğuyla ilgili bilgiler barındıran bir link veriyorum..https://www.facebook.com/ErkekSunneti?fref=ts bu linkte çeşitli alıntılar ve bilgiler var inceleyebilirsiniz.. ben 12-13 yaşlarında sünnet olduğumda gerçekten haz olarak ekside olduğumu çaktım.. doğal olan bence en iyisi.. bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.. aynı görüşte olanlar var mı?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi faydalarına göz atalım
    kadınlara sorun isterseniz
    1-sünnetli penis görsel açıdan diğerine göre daha güzeldir.
    üst kısımdaki deri kadını iğrendirebilir çoğu zaman
    bu denenmiştir , birlikte olduğum özellikle yabancı bayanlar sünnetli penisin daha iyi olduğunu söyledi büyük çoğunluğu, hatta olmak isteyen yabancı erkekler bile var bilginize.
    2-sünnetli peniste deri kısmı olmadığından o kısımda mikrop birikmez mikroorganizma yaşayamaz
    3-kadın penis ucundan daha çok haz aldığı için sünnetli peniste içeri girip çıkarken ucun sürtünmesi daha fazladır.
    4-yahudilerin de sünnet olması sanırım dinden ve faydalardan. o halk kendine bunu yapmazdı sanırım

dinde sünnet olmazsanız müslümanlıktan çıkmazsınız sadece gelenektir bu.
    penise bağlı hastalıklarda en az rahatsızlık sünnetli penislerde çıkmıştır belirtelim

0|0
    0|0
    • evet o dediklerininde haklı payı olabilir ama erekte peniste estetik bakımdan hiçbir fark kalmıyor ki.. sünnetsiz olduğunu bile anlamaz kadın erekteyken..

• emin ol anlaşılıyor, derisini aşağıya çekmek zorunda kalıyor. ben yaşadım da söylüyorum kocalarıyla erkek arkadaşlarıyla yaşadıklarını anlatıyorlar, sürekli de kalkık durmuyor, kalkık olmadığında da bence de görüntüsü kötü.

Kızlar Ne Diyor 4

• Çocuk istemiyorum şayet olursa ve erkek olursa bu kararı kendi verecek. Ben etmeyi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • sünetsiz pipimi olur laa

0|0
    0|0
    • neden olmasın Dünyada % 80 insanlar ve yaşayan tüm hayvanlar böyleyken neden olmasın..!

• sonra bakarız..

• o zaman ona göre ünlem koy

• olmak zorunda değil bence eşimde sünnetsiz

0|0
    0|0
    • eşiniz türk ve sünnetsizse şaşarım.. ama bence normal olmalı mesel dinse kalben Allah'a teslim olmak.. en güzel olan.. sünnet sadece dini değil özel hayatıda ilgilendiren bir konu..

• ben sünnet olmak istemezdin..12 yaşımda oldum sünnet.. ders başarılarım düştü çok taktım bedenimden eksiltilene.. bedenimi bir daha beğenemedim.. belki sağlıklı olabilir (belkide yalan) belkide dinde var (belkide yalan) işin özü sünnetsiz organımı çok güzel nazik ve şehvetli görüyordum.. sünnetten sonra cinsel organımdan soğudum çıpandığımda artık hiç oramla ilgilenmiyordum hatta görünce sinir geliyordu.. işte tüm bunlardan dolayı bacım ben bu konuda çocuğuma bir aksilik çıkmazsa veto tanıyorum.. çünkü sünnet tek taraflı bir olay değil cinselliğide ilgilendiriyor benim görüşüm..

• tek taraflı derken annenin babanın düşünüp karar vermesi yanlış olan bir eylem..

• sünnetsiz olmak hijyen açısından sıkıntılı bir durum ben sünnetsiz bir erkekle ilişş
    kiye girmem şahsen çocuğu da sünnet ettiririm.

0|1
    0|1
    • biraz daha araştır bence yeterince iyi bilmiyorsun kazın ayağı öyle değil işte.. o deri haz damarı barındırıyor.. kesmek yerine temiz bir yıkansa neden ilişki olmasın.. zaten sünnette amaç temizlik aynı temizliği yıkayarakta sağlar ha sünnet olmuş ha hijyenik..

Erkekler Ne Diyor 6

• sünnet dünyadaki en eski geleneklerden biri
    antik mısıra kadar dayanır müslümanlara da yahudilerden gelmiştir
    sünnet olmanın zararı var mıdır? olabilir neden olmasın
    ama penis başının kuru kalmaasını sağlayarak AIDS olma olasılığını düşürdüğü bir gerçek
    ayrıca sünnet olmamak idrar yolları enfeksiyon riskini de artırmaktadır
    peygamberin sünnetli doğduğuna inananlar var bana hep saçma gelmiştir
    ya da sünnet edilmişse kesinlikle sünnet edenin bir türbesi yatırı olması lazımdı

1|0
    0|0
  • Benimde secme sansim olsa kestirmezdim

0|0
    0|0
  • l*n sahte müslümanlar allahın lanetı uzerınııze olsun

0|0
    0|0
  • sünnetsiz erkek olmaz kim ne derse desin.

0|0
    0|0
  • İstediğini de sünnetsizlik hijyen açısından kötüdür.

0|0
    0|0
  • yararıda zararıda var bende keşke olmasaydım diyorum

0|0
    0|0
    • ben kendi zamanımda kendi günümde kendi saatimde olabilirdim olmak gerekirse eğer :))

Yükleniyor...