Kız arkadaşımla gizli yollardan birliktelik yaşadık ve bakire değil doktora gittiğinde belli olur mu zarın yok falan diye yardım?

kız arkadaşımla gizli yollardan birliktelik yaşadık ve bakire değil doktor a gittiğinde belli olurmu zarın yok falan diye yardım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• belli olur tabi kör değilse doktor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşım sadece kadın doğum uzmanında yapılan muayenede anlaşılır. yaşı 18den büyükse bu ailesine de söylenmez. başka bir şekilde belli olmasının imkanı yok.

0|1
    0|0
    • kardeşm 18 den büyük yani şimdi ailesine söylenmez mi? ve kardeşm başka normal devlet hastanesinde ki kadın doğm hariç diğer bölümlerde belli olmaz değilmi yalnızca kadın doğm

• evet sadece kadın doğumda alttan muayene ile belli olur hatta kadın doğuma farklı bir sebepten de gitse (kist , adet düzensizliği vb.) oradaki insanlar onu yargılayacak insanlar değil.

• Belli olur.

0|0
    0|0
    • nasıl belli olur

• Abi saçmalamayın k. çımla gülüyorum şu an, bakirelerin kanı farklı mı akıyor ye allam.

• kardeşm tamam peki muayene de anlaşılırmı

Erkekler Ne Diyor 2

• olur tabi la. yalnız evli değilim ya da bakireyim gibi bir şey derse doktor ultrasonla muayene eder. ondan da anlaşılmaz.

0|0
    0|0
    • tam olarak anlamadm kardeşm

• nasıl yani tütün?

• lan bir züktür git ya. kızı becermesini biliyorsun da sonrasına gelince bir züküm bilmiyorsun dümbük

• bakirelik kontrolüne gidiyorsa tabii ki

0|0
    0|0
    • bakirelik kontrolu değil kardeşm mesela bir karın ağrısı falan filan yani normal şeylerden belli olurmu

• bilmiyorum ki karın ağrısında nerelerine bakacaklar kızın

Yükleniyor...